Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan esne nektek az,ha...

Hogyan esne nektek az,ha titeket nem hívnának el egy ilyen eseményre?Megtörtént már veletek?

Figyelt kérdés
A párommal még nem élünk együtt,ezéven esedékes.2 éve lesz hogy egyutt vagyunk.Tavaly ott voltam a keresztlánya születésnapján.De azota haragudnak rám a testvéreék,amiatt hogy nagyon össze vesztünk a párommal és ők jelen voltak.A sógrom azt mondta hogy tünjek a testvére életéből.Azota köszönő viszonyban vagyunk.Nekem is van egy gyerekem,az előző hazasságomból,tavaly én is hívtam őket a fiam szülinapjara.Nem tudom hogy fog esni ha csak a páromat hívják,ő a keresztapa.Ti hogyan viseltétek,akivel ez már megtörtént?

2022. jan. 2. 07:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
91%

Már bocs, de én se hívnálak meg. Nekem már megszakadt a fonal, hogy mi-hogy történt, de ha részegen balhéztál, akkor evidens, hogy nem akarlak látni. A tesóm életébe nem szólhatok bele, nem mondhatom meg kivel járjon, de azt tudom korlátozni, hogy én mennyire akarok a tesóm párjával közösködni.


A másik, és lehet én vagyok régimódi, de eleve nem fogok olyan embert meghívni bárhova is, aki nyilvános helyen veszekszik a párjával. Ez roppant primitív dolog, a legtöbb ilyen esetet csepelen láttam rómán között.

2022. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
89%
Lehetséges hogy lattak az ismerosei ezta szegyent es nem akar egni masok elott.
2022. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
91%

Nézd kérdező, voltál már házas, van egy gyereked is, nyilván nem vagy már 20 éves.

Most komolyan, nem tök mindegy meghívnak-e abba a buliba, szülinapra, vagy bárhova máshova a jövőben? Miért kellene bárminek is rosszul esnie ilyen dolgokkal kapcsolatban? nem édes mindegy? Hívnak, hívnak. Nem, nem. Ennyi.

Minden emberi kapcsolat minimum kétoldalú. nem tudsz olyan "klubhoz" tartozni, ami nem akar tagjának, bármennyire is szeretnéd. Fölösleges ebbe érzelmeket vinni, ha neheztelnek, lényegtelen az oka, akkor ez van, akár jogos, akár jogtalan.

Én nem értem amúgy azt sem, miért akarnak az emberek olyan társaságba menni, ahol nem kedvelik őket. Ugyanis ha nem is haragudnának, de tudnám, hogy nem vagyok szívesen látott vendég, nem lenne pofám oda menni, akkor sem, ha amúgy jópofiból viselkednének. Az ember tudja, érzi az ilyet.

Felnőtt nő vagy, nem kell lamentálni ezen, pláne előre. Ha elhívnak is dönthetsz úgy, hogy távol maradsz, pláne ha úgy véled lehet még szálka bárki szemében, ha meg nem , hát ott egye meg a fene.

Az világos, hogy semiképpen sem jó az ilyen, nem tudom milyen a rokoni kapcsolat a keresztszülőkkel, mármint párodnak ki fia borja bármelyikük, de semmiképpen sem szerencsés, ha valahol családilag rühellik az ember, vagy akár csak a család egy része. Ezt a kapcsolatok javarészt akkor élik túl, ha alaptalan az utálkozás és egy emberként összezár a pár. Ha teszem az a példa kedvéért, a párod famíliája lejárató-hadjáratot folytat ellened és a párod nem áll ki melletted teljes mellszélességgel, akkor így is úgy is lapát lesz a vége. Már eleve ez az esemény sem túl szerencsés, most mindegy, hogy egyszeri hiba, szerencsétlenség, senki sem hiba nélkül való, de akkor sem jelent soha jót, ha az ember nyilvánosan balhézik, mert ott már ha ittasak ha nem, akkora indulatok feszülnek egymásnak, hogy nem tud uralkodni magán az adott pár és az sem érdekli őket, mennyire lejáratják ezzel magukat.

Nem biztos, hogy hosszú távon működni fog a párkapcsolatotok és természetesen nem a miatt, hogy épp meghívnak-e szülinapozni avagy sem, hanem amiatt, amik a soraid között megbújnak.

Azt már meg sem kérdezem, mert olyan nyilvánvaló kellene legyen a válasz, hogy amikor elhordtak mindennek a párod megvédett-e velük szemben...

Mindenesetre gyereket még ebbe a kapcsolatba ne szülj, bár mostanság valahogy kényszert érez rá mindenki, hogy minden adott kapcsolatába potyogtasson egyet, akár férfi, akár nő (és ez nem kritika és nem is rád céloztam kérdező)...

2022. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos leszerepeltél előttük, és erre még az sem mentség, hogy ha életedben először balhéztál részegen, és az sem, ha mások ennél nagyobb bűnöket követtek el.

Fontosabb lenne, hogy rendezd velük a kapcsolatot, semmint az, hogy mehetsz-e a babazsúrra vagy sem.

2022. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
86%
Oké, nem olvastam figyelmesen, látom, testvéri a viszony, hát akkor még szerencsétlenebb az eset. Sok jót ne várj, bár azt hiszem nincs is min meglepődni ezek után.
2022. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
65%
Megértem, hogy rosszul esett, hogy mellé álltak, mert a párod semmivel sem különb nálad. Gondolom, ha összevesztetek, ő ő is üvöltözött. Írtad, hogy ő még részegebb volt. Azt ugyan nem tudom, miket vágtatok egymás fejéhez, de a leírás alapján te meg a párod vagytok a zsák meg a foltja. Ha viszont te különbek érzed magad, akkor mi a jó bánatért vagy ezzel a részeges, üvöltözős pasival, akinek ráadásul a családja sem lehet különb, viszont elvtelenül mellé állnak?
2022. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, szerintem nem is veszik ezt komoly kapcsolatnak, nem is az. Felnőttként nem éltek együtt 2 év után sem. Annyira nem stabil a kapcsolatotok, hogy családi rendezvényen ott kellene lenned.
2022. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
59%

Nézd kérdező, voltál már házas, van egy gyereked is, nyilván nem vagy már 20 éves.


Ó, az ő köreikben akár 20 is lehet.

2022. jan. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
75%

1. Nekem ünnep lenne ha nem hívnának bulira, mert a hideg veríték ver ki tőlük, pontosan a pia miatt.


2. Elég prosztó dolog bulin balhézni, "idegenek" előtt, nem tartozik rájuk.


3. Én sem hívnálak emiatt, de hogy látni sem akarnálak az is biztos.

2022. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, de egy kisgyerek szülinapja általában nem végződik részeg tivornyába. Balhézni pedig. Szegény kislány szép csürhe közé született.
2022. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!