Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek melyik a nagyobb...

Szerintetek melyik a nagyobb bunkóság?

Figyelt kérdés
Visszautasítani a keresztszülőségre való felkérést, vagy visszavonni azt, miután már valakit felkértünk?

2022. jan. 17. 08:24
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Andizsuszi, nem vitatkozom veled, hiszen a lényeget keptelen vagy megerteni. Szia.
2022. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért vagytok megsértődve. Van már keresztgyereketek, ez a család meg messze lakik. Mégis milyen feladatokat tudtok ellátni egy gyerek életében, akivel évente egyszer találkoztok? Küldtök neki postán ajándékot? Ennek mi értelme van?

Nem tudom, milyen stílisban adták elő, hogy mégsem ti lesztek a keresztszülők, de szerintem max azt kellett volna rá reagálnotok, hogy rendben, megértjük. Jobb, ha olyan keresztszülei lesznek, akik elérhető távolságban vannak (már ha ez igaz, de mindegy is).


Az érdekelt, külső szemmel hogy látjuk. Én úgy látom, hogy a semmin kattogtok.

2022. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
Pontosan így reagáltunk rá és nem sértődtünk meg, csak rosszul esett. Azért van különbség. Szerintem ezt (távolság, évente 1x-i találkozó, gyerekkel rendszeres foglalkozás..stb) ugyanígy ők is átgondolhatták volna, mégis ránk gondoltak első körben, akkor ez nem lett volna probléma, utólag meg mégis? Na mindegy, leszűrtem a tanulságot, sok választ kaptam, és ezzel lezártam az ügyet, nem kattogok semmin ennyi ideig..
2022. jan. 18. 09:54
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Abban egyetértek veletek, hogy ők is átgondolhatták volna, hogy nem ilyen messze lakó házaspárt kéne fölkérni keresztszülőnek.
2022. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!