Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem enged más férfit a...

Miért nem enged más férfit a közelembe?

Figyelt kérdés
Össze ismerkedtem egy férfival 4éve elég mély kapcsolat van köztünk inkább lelki mint testi, ez a férfi párom unokaöcsének a haverja, mikor ezt megtudta az unokaöcs kibukott nagyon és a barátját meg fenyegete nem jöhet a közelembe és nem is beszélhet velem miért tesz ilyet ha csak család tag és nem is közeli nekem.
2022. máj. 12. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy együtt a pároddal, ha közben lotyi vagy és félrek.ursz?? Az írásodon annyira látszik, hogy buta vagy, mint a föld.. 30 éves létedre nem tudod, hogy miért szól bele az unokaöcs, miközben épp csalod a rokonát. Mondjuk a párod sem lehet a legélesebb kés a fiókban, ha együtt van ezek után veled.
2022. máj. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
19-ugyan mit vársz egy alkoholista 20 IQ-s ribitől?
2022. máj. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%
Tisztázzuk már, ez a csóka a párod mellett dug téged, vagy csak régebben dugtatok, amikor még nem volt párod?
2022. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jogon szól bele az unokaöcs? KÉT jó oka is van rá:

1) A jelenlegi párod rokona.

2) A barátja az, akivel csalod/csaltad a jelenlegi párodat (aki az ő rokona).

2022. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöcs helyében én is akadályoznám a viszonyotokat. Ha már szemét vagy és csalod a párodat, legalább ne legyen annyiban közöm hozzá, hogy az én ismerősömet használod rá.
2022. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
26%
Vagy siman nem kéne belekeverednie.
2022. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!