Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyerekmentes esküvőre lennék...

Gyerekmentes esküvőre lennék hivatalos. Mért nem értik meg hogy nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz az unokatesóm esküvője,nagy a vita mert nekem most 6 hetes a kisbabám és nem akarok úgy menni hogy a babát nem vihetem.

Unokatesóm azzal érvel hogy más is bébiszitterre bízza,de ott nagyobbak a gyerekek 3-6 évesek. Meg hogy akkor a férjem vigyáz majd rá A babám anyatejes ezért nem szeretnék tápszerre váltani hátha utána nem fogadja el a mellet. Fejni pluszba annyit nem tudok.

Már megkaptam azt is h ők 1 évvel ezelött szóltak mikor lesz az esküvő úgy kellett volna tervezni a baba projektet.

Unokatesóm mióta szervezi az esküvőt igazi menyaszörny lett. Elötte jó volt a kapcsolatunk.

Küldjek nekik attól függetlenül hogy nem megyek pénzt? Attól megbékélnek?


2022. júl. 12. 06:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
85%
Esküvőre a házastársat is megszokták hívni! Egyedül nem mennék el a szertartásra sem és nem adnék pénzt sem.
2022. júl. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is gyerekmentes esküvőm volt. Egy olyan pár volt, aki emiatt nem jött. Én abszolút megértettem, hogy nekik a gyerek a prioritás. Szerintem ne aggódj ezen, csak mondd meg, hogy nem tudsz így elmenni, hogy ne várjanak. A pénzküldés részét nem is értem, azért hívtak volna meg, hogy adj pénzt?
2022. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 A kérdező kommentje:

Ha a férjem marad a babával akkor nekem vonattal kell mennem ami 2,5 óra utazás. Plussz a szertartás ideje. Nyilván elöbb kell elmennem mert nem érek a vonatállomásról oda a templomba.

Ha a férjem is jön kocsival 1,5-2óra.

De sem a férjem sem én nem látom jó ötletnek hogy a melegbe utaztassuk a babát plussz 1 órát babakocsizzanak még amig én a szertartáson vagyok aztán vissza haza

2022. júl. 12. 07:29
 24/142 anonim ***** válasza:
88%
Akkor nem kérdés, ne menj. Ő meg nyugodtan pukkadjon meg, majd ha lesz neki is gyereke visszatértek a kérdésre.
2022. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/142 anonim ***** válasza:
10%

A csecsemőt hogy hoztátok el a kórházból? Teleport?

Hadd találjam ki: közvetlenül a kórház mellett laktok.

2022. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze a kórház távolságának az esküvőhöz? Vicces vagy.
2022. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is gyerekmentes volt az esküvőm, és egy pillanatig nem háborogtam,hogy valaki nem tudott eljönni emiatt. Sőt, eleve nem háborodtam fel,hogy voltak többen is,akik nem tudtak eljönni. Miért olyan életbevágó az unokatesódnak,hogy ott legyél? És a férjed nincs is meghívva, vagy mi?
2022. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 anonim ***** válasza:
94%
Nem mész, és kész. Én híve vagyok a gyerekmentes esküvőknek, de az unokatestvéred megjegyzése számomra bőven elég lenne ahhoz, hogy egy ideig kerüljem a társaságát.
2022. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/142 anonim ***** válasza:
12%

Mert nem érted a lényeget. A kórházból is elhozták, az is időbe telt. Azt kibírta a csecsemő?

De másfél órát nem fog az autóban ahol végig ott az anyja, meg lehet szoptatni a babát, nem kell magára hagyni. Így a szertartáson is részt lehetne venni, a csecsemő sem szenvedne visszafordíthatatlan károkat és a rokonság is boldog lenne.

Csak akkor ugye menni kell...

2022. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 anonim ***** válasza:
94%

Nem mennék el, és nem adnék semmit.

Valójában nem is azért, mert pici még a baba és nem tudom/akarom órákra mással hagyni. Kifejezetten ezért a szövegért nem: "1 évvel ezelött szóltak mikor lesz az esküvő úgy kellett volna tervezni a baba projektet." És ezt meg is mondanám neki, hogy egészen eddig a megszólalásáig még fontolóra vetted, hogyan tudnád megoldani, de ezek után nyaljon sót.

2022. júl. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!