Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Gyerekmentes esküvőre lennék...

Gyerekmentes esküvőre lennék hivatalos. Mért nem értik meg hogy nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz az unokatesóm esküvője,nagy a vita mert nekem most 6 hetes a kisbabám és nem akarok úgy menni hogy a babát nem vihetem.

Unokatesóm azzal érvel hogy más is bébiszitterre bízza,de ott nagyobbak a gyerekek 3-6 évesek. Meg hogy akkor a férjem vigyáz majd rá A babám anyatejes ezért nem szeretnék tápszerre váltani hátha utána nem fogadja el a mellet. Fejni pluszba annyit nem tudok.

Már megkaptam azt is h ők 1 évvel ezelött szóltak mikor lesz az esküvő úgy kellett volna tervezni a baba projektet.

Unokatesóm mióta szervezi az esküvőt igazi menyaszörny lett. Elötte jó volt a kapcsolatunk.

Küldjek nekik attól függetlenül hogy nem megyek pénzt? Attól megbékélnek?


2022. júl. 12. 06:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/142 anonim ***** válasza:
74%
#64: Ja igen, aztán azok a gyerekek olyanok is lesznek. Minek szül gyereket, aki nem akarja felnevelni?
2022. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/142 anonim ***** válasza:
95%

Atya világ mik vannak! Én a helyedben nem mennék (férfi vagyok,apa) Egy hisztis nyafogós elviselhetetlen nő lehet a menyasszony....

Mijen kijelentés már az,hogy "tudtad,hogy " ők 1 évvel ezelött szóltak mikor lesz az esküvő úgy kellett volna tervezni a baba projekt " Fura egy családod van....

2022. júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/142 anonim ***** válasza:
96%
Hát, esküvő szerezés közben legtöbben kicsit idegesebbek. De ez azért nem semmi, hogy az ő lagzijukhoz képest kellene teherbe esned! Ez tündéri arrogancia és nárcizmus. Szóval sértődjenek meg nyugodtan, hagyd őket mulatni. Ha nagyon fontosak, akkor lagzi után hívd meg őket vacsorára hozzátok, koccintsatok, sok boldogságot, szevasztok.
2022. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/142 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én lekoptatnám azt a pi.csát az életemből.. Hát mit képzelsz hogy nem akkor estél teherbe mikor neki tetszik? XD Azt is kiadja milyen idősávban mehetsz budira, egyébként a rendelkezésére kell állni, hátha pletykálna veled? XD
2022. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/142 anonim ***** válasza:
40%
" már lelépett " Pedig egész nap a gyakorin kéne lógnia a hat hetes gyereke mellett... Nehogy már legyen élete gyakorizás helyett mi?
2022. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/142 anonim ***** válasza:
14%

Gondolom ez a "úgy kellett volna tervezni a baba projektet" beszólás valami vicces megjegyzés lehetett. De jó érv a hangulatkeltéshez.


A nejem 1 hónapot volt kórházban a szülés után. Nem volt egyszerű, de megoldottam én a gyerekkel.


El se bírom képzelni milyen rettenetes kihívás lehet pár órára az apukának vigyázni a gyerekre... Úristen, mi lesz ha etetni kell? Vagy beszarik? Vagy sírni fog? Tényleg megoldhatatlan anyu nélkül, a gyereknek is örök trauma marad.

Pfff....

2022. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/142 anonim ***** válasza:
93%

72-es, honnan tudjátok, hogy a két kérdést ugyanaz az ember írta ki?

Név nincs feltüntetve.

2022. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/142 anonim ***** válasza:
92%

"Már megkaptam azt is h ők 1 évvel ezelött szóltak mikor lesz az esküvő úgy kellett volna tervezni a baba projektet."

Uhh ez komoly? Igazítsd a családtervezést az unokatesód esküvőjéhez? Hangosan kiröhögtem volna.

2022. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/142 anonim ***** válasza:
90%

#72

Lehet tényleg kamu most ez a kérdés, de ettől függetlenül bizony vannak ilyen menyasszony jelöltek, akik azt hiszik csak ők vannak a világon, mert akadt egy lúzer, aki hajlandó elvenni őket. A valóságban is ismerek pár ilyet. Szerintem a kérdező őket parodizálja most ezzel a kitalált mesével.

2022. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/142 anonim ***** válasza:
85%
Azért küldenél pénzt, hogy megbékéljenek?
2022. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!