Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » 45 éves családapaként még...

45 éves családapaként még mindig nem értem, miért nem jó fej a rokonság?

Figyelt kérdés
Szinte mindent összehoztam az életben, a három fiamat már félig felneveltem, kertes ház megvéve-felújítva-kibővítve, két autó OK, gyerekprogramok-nyaralások rendszeresen, de amit nem tudok kezelni, azok a rokonok. Apósom mindig is próbált kifigurázni, a családi ünnepeken mások előtt méltóságomat sértő, képzelt jellemhibákra utalni, sógornőmék kényszeresen kivagyiskodnak, beszólogatnak, irányunkban elismerés semmi, csak önfényezés. Mit lehet ez ellen tenni? Megváltozni aligha fognak, mert már többször írtam nekik emailben, hogy ezt ne csinálják.

2022. okt. 25. 09:14
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod ha az elmondottak alapjan itt mindenkinek egybehangzoan ugyanaz a velemenye, ami raadasul a tieddel ellentetes, akkor azert el lehetne picit gondolkodni, hogy az a masik 99gondolkodik helyesen nem te?
2022. dec. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
93%

Hát akkor le is zárhatjuk ezt a kérdést. Tűrj és nyelj le mindent.

Neked amúgy is hiába mond itt akárki akármit, te mindig megpróbálod megmagyarázni, miért jó minden úgy, ahogy van és miért nem állsz ki magadért.

Egy egyszerű balek vagy, ennyi. Akkor tűrj.

2022. dec. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!