Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak én szerintem életképtelen...

Csak én szerintem életképtelen a sógornőm?

Figyelt kérdés

A mennyasszonyom bátyjának a feleségéről van szó.

A múltkor felhívott minket, hogy nem-e tudnák szombaton bevinni Budapestre a Lurdy házba, mert lesz ott valami program és a férjének közbe jött valami munkahelyi dolog. Hát mondtam neki, hogy már van programunk arra a napra, de mondtam, hogy menjen tömegközlekedéssel még lehet előbb is oda érne, mint kocsival.

Hàt ő nem tudja, hogy kell oda jutni, meg különben sem ismeri Pestet. Felajánlottam, ha kell elnavigálom telefonon, hogy mikor, hol kell átszállnia, mondom nem olyan bonyolult a Nyugatiból oda eljutni. Akkor jött azzal, hogy én könnyen beszélek mert, Pesten dolgozom. De én sem úgy születtem, hogy Budapest térképe a fejemben volt. 14 éves voltam mikor eljöttem tanulni ès még, akkor az okostelefon se volt nagyon elterjedt, nem egyszer kértem útbaigazítást járókelőktől.

De nem ő így nem megy akkor sem.

A párom szerint azóta megvan ránk sértődve.



2022. nov. 6. 04:49
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
41%

ÉS??? Akkor mi van, ha neki ez xarul esett? A kedves párod nyugodtan megjegyezhette volna, hogy nem értetek rá, de felajánlottatok a tőletek telhető legtöbb segítséget.

Nem, nem életképtelen ettől. De, te bizony azt hiszed, tökéletes vagy, pedig egészen biztosan van olyan élethelyzet, amiben te vagy vagy leszel bizonytalan.

2022. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
61%
Oktoberben voltunk a parommal Pesten, vonattal mentunk fel es mi 200 km-re lakunk a fovarostol. Villamosra is szalltunk, amugy tobbnyire gyalogoltunk. Mily meglepo, mi is a maps-et hasznaltuk, nem szegyen az. Ugyhogy de, szerintem is eletkeptelen a sogornod. Olyan emberen, aki tud olvasni, legyen kepes megnyitni a terkepet, es tajekozodni. Ha meg ennyire kenyelmes, inkabb vallja be ezt, ne ratok fogja, hogy ti vagytok bunkok.
2022. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sok olyan dolog van amiben bizonytalan vagyok, ettől vagyunk emberek. Segítséget is kérek, ha úgy van, de nem kezdem a el a másikat szapulni, ha épp nem tud nekem segíteni vagy nem olyan segítséget nyújt amilyet én várok, hanem igyekszem az ô segítségéhez alkalmazkodni.
2022. nov. 6. 07:30
 14/49 anonim ***** válasza:
40%

Tehát egy eseményből arra következtet a többség, hogy a sogorno életképtelen.


Kerdezo!

A férjével vagy a szüleivel el a sogorno? Dolgozik? Mi a munkaja? Van gyerek? Kért valaha az életben tőled, tőletek másban is segitseget?

2022. nov. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
54%

"Igen nagyon sok olyan dolog van amiben bizonytalan vagyok, ettől vagyunk emberek. Segítséget is kérek, ha úgy van, de nem kezdem a el a másikat szapulni, ha épp nem tud nekem segíteni vagy nem olyan segítséget nyújt amilyet én várok, hanem igyekszem az ô segítségéhez alkalmazkodni."


Nahát, tehát akkor te is életképtelen vagy

2022. nov. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
76%
milyen kedves. beosztaná a ti időtöket és nem tetszik neki, ha ti nem akarjátok. szerintem nem életképtelen, csak élősködő, lusta és rosszindulatú.
2022. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
35%
Igen, csak szerinted.
2022. nov. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
58%
Így van, a 16.-nak van igaza, köze nincs ennek az eletkeptelenseghez
2022. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
74%

Csak azért, mert valaki nem budapestiként nem tud tájékozódni a városban, és nem mer ismeretlenül elindulni, még nem lesz életképtelen. Ebből nem tudhatjuk, más téren hogyan boldogul.


Ha nem értek rá, akkor nem értek rá, le kell ennyivel zárni.

2022. nov. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

14:

A férjével él, dolgozik ott ahol a férje is, ha a férje nem dolgozik, akkor is valakinek kocsival be kell vinni és érte kell menni, nem egyszer kért màr meg a sógorom, hogy menjek már el érte, mert ő épp nem ér rá, pedig kb félóránként megy busz csak akkor már 10 percet gyalogolni kell.

Van egy 16 éves lánya, azt is kb a harmadik utcába is kocsival viszik, tömegközlekedést nem tud használni.

De, mondom ez nem érdekelne minket, csak ne mi legyünk már a hülyék, hogy nem akarunk minden hülyeséghez asszisztálni.

2022. nov. 6. 07:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!