Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak én szerintem életképtelen...

Csak én szerintem életképtelen a sógornőm?

Figyelt kérdés

A mennyasszonyom bátyjának a feleségéről van szó.

A múltkor felhívott minket, hogy nem-e tudnák szombaton bevinni Budapestre a Lurdy házba, mert lesz ott valami program és a férjének közbe jött valami munkahelyi dolog. Hát mondtam neki, hogy már van programunk arra a napra, de mondtam, hogy menjen tömegközlekedéssel még lehet előbb is oda érne, mint kocsival.

Hàt ő nem tudja, hogy kell oda jutni, meg különben sem ismeri Pestet. Felajánlottam, ha kell elnavigálom telefonon, hogy mikor, hol kell átszállnia, mondom nem olyan bonyolult a Nyugatiból oda eljutni. Akkor jött azzal, hogy én könnyen beszélek mert, Pesten dolgozom. De én sem úgy születtem, hogy Budapest térképe a fejemben volt. 14 éves voltam mikor eljöttem tanulni ès még, akkor az okostelefon se volt nagyon elterjedt, nem egyszer kértem útbaigazítást járókelőktől.

De nem ő így nem megy akkor sem.

A párom szerint azóta megvan ránk sértődve.



2022. nov. 6. 04:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez remek példa az életképtelenségre.
2022. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 Darius- ***** válasza:
87%
39- Akkor téged elsore kedvelnek vagy szerencséd volt, nekem egy kivétellel mindig azt mondtak, nem tudom.
2022. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom ki hogy van vele, de en szerintem Bp nem egy hatalmas varos, ahol konnyen eltevedsz. Meg csak nem is pesti vagyok, de nem ertem, mikor masok felnek kozelekedni pesten mert nem ismerik.


En sem ismerem a nagy reszet, de ott van a google maps es kesz.


Ja, talalkoztam olyannokkal akik nem tudjak ertelmezni a terkepet.

2022. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
89%
43: A legtöbb megállóban ott van a térkép.:)
2022. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
72%
41: "Ahogy írod, 3 férfi is ugrál neki" A 8-as válaszoló írta, nem a Kérdező.
2022. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

"talalkoztam olyannokkal akik nem tudjak ertelmezni a terkepet"


Ez gáz lesz, de... pesti vagyok, ennek ellenére nekem sem tiszta néha, hogy ha leszálltam a buszról, merre kell elindulnom, de olyankor nézem a kis pöttyömet a google mapsen, és elirányítom magam.

2022. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, most itt a sógornőt fogják védeni, mert ugye Te vagy a kérdező. Ha sógornőd kérdezné meg a dolgot, akkor őt szidnák, ez a gyakori kérdések, ha nem tudnád:DDDDD
2022. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
43-46# de hiaba, te 46 legalabb erted a terkepet, baszhatod ha az ertelmi szintje ott van hogy meg egy terkepen sem tud eligazodni.
2022. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem életképtelen, sőt! Kényelmes és lusta, plusz mellé rosszindulatú és önző. Megszokta, hogy állandóan ugrál neki valaki, és ha mégsem, ha nem vagy hajlandó a saját programodat felrúgva neki pattogni, megsértődik és mág mocskol is. Nem tudom, mi a probléma, gondolom az egész család tudja, hogy milyen. Legközelebb, ha kérne valamit, akkor már legalább lelkiismeretfurdalás nélkül vágod rá a telefonban, hogy nem alkalmas, és leteszed.
2022. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!