Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nevnapi születésnapi összejöve...

Nevnapi születésnapi összejöveteleknél kerti partinál szoktak-e paraszt módon viselkedni a rokonok?

Figyelt kérdés

Pl készülél egy csomót h a legfinomabb kajakat elkészítsd és mindent leszólogatnak a konyhai eszközöktől kezdve hogy hogyan van a saláta felszeletelve miért van ez a bokor ide tetve mert öt zavarja útban van még a szokásos duma h neki a sütije mindig jól sikerül ( na persze barnára süti és száraz)


Elegem lett. Hogy kezelték az ilyen szitukat?


Ugye az jobban szamit h hogyan valaszoltok milyen hangnemben mimikaval mint hogy mit mondasz?


2023. máj. 7. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert simán nem tartunk ilyesmiket, szűk családi kör és pont.
2023. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nincsenek paraszt rokonaim, de ha lenne ilyen, nem tartanám vele a kapcsolatot. Etesse a radai rossebb az ilyen gyökereket, hát mit képzelnek? Elküldeném őket a balfenékre.
2023. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Én mondjuk nem vagyok türelmes ilyen téren, de ha valaki ocsárolja azt, hogy vendégül látom, etetem, itatom, beengedem az otthonomba, annak simán megmondanám,hogy akkor el lehet menni, kívül tágasabb. Ha nem veszi a lapot, és a főztőmet is ocsárolja, akkor simán elvenném az elé tett ételt, és közölném, hogy ok, itt be is fejeztük a partit. Menjen haza. Soha többé nem hívnám meg őket. Lehet ám nemet mondani az olyanoknak akik ennyire nem képesek tolerálni, értékelni, hogy a másik igyekszik.
2023. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne jojjon hozzam. Tenyleg rohadt bosszantó ha készülsz egy csomót és egy hasonló a hála
2023. máj. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem normális rokonaim vannak, nem ilyenek... Nem benned van a hiba.
2023. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol olyanokat hívnak, akik nem tudnak/bírnak/akarnak viselkedni, és túlságosan is elengedik magukat, ott szokott paraszt viselkedés, vagy akár balhé is lenni.

Ahol meg tudják az emberek, hogy hol a határ, hogy mi az, ami még jópofa, vicces és mi az, ami már nem fér bele, kínos, ciki, ott sose fordul elő ilyesmi. Én mindkét fajta buliban voltam már meghívottként. Utóbbi esetben ilyenkor félrevonulok az adott szitu elől, vagy ha tehetem, hazamegyek.

2023. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

közeli rokon? akkor beszeld meg vele ez igy nem ok.

tavoli rokon? akkor mostantol nem lesz meghivva

2023. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki így viselkedett, nem hívtuk többet.
2023. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Bezzeg mikor mi megyünk unokatesommal aki szintén glutenerzekeeny csak nezhetjuk h más eszi q sok glutenes kajat mert annyi esze nincs h vegyen a boltból olyan lisztet amit süthet. Van h agyon van cukrozott sütijük de nem szólok semmit.

Sose teszem szóvá ha nem ízlik valami.


Feltűnt ez h ők beszologathatnak de ha én tennem akkor mekkora bunkó vagyok mert a családi kapcsolatot rombolom így még úgy..

Hát nem lesz ilyen többet, most is visszapattogtattam a labdat aztán csak pislogtak.

2023. máj. 7. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem szóltál, honnan tudod, mi lenne, ha...
2023. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!