Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nevnapi születésnapi összejöve...

Nevnapi születésnapi összejöveteleknél kerti partinál szoktak-e paraszt módon viselkedni a rokonok?

Figyelt kérdés

Pl készülél egy csomót h a legfinomabb kajakat elkészítsd és mindent leszólogatnak a konyhai eszközöktől kezdve hogy hogyan van a saláta felszeletelve miért van ez a bokor ide tetve mert öt zavarja útban van még a szokásos duma h neki a sütije mindig jól sikerül ( na persze barnára süti és száraz)


Elegem lett. Hogy kezelték az ilyen szitukat?


Ugye az jobban szamit h hogyan valaszoltok milyen hangnemben mimikaval mint hogy mit mondasz?


2023. máj. 7. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen embert még se hívnék.Ha nem tetszik neki akkor ne jöjjön el vagy ne egyen.Egyébként alapvető dolog,hogy elmegyek valahova akkor nem kezdem el hangosan fikázni a dolgokat.
2023. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A beszólogatós, mindenre finnyázós embereket réges régen kiirtottam az életemből - ergo a családom jórészét pont ezek miatt.


Bocs, nekem nem kell a felesleges stressz, mert nekik semmi sem jó. Akkor nem jönnek vendégségbe - de én sem járok hozzájuk, mert halálosan fárasztó a negatív véleményeket, a panaszt hallgatni.

2023. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha mindenkit kitiltanank akkor senki nem maradna.

Azon gondolkoztam ha én szolgálnak.le akkor rám neheztelnenek h hogyan képzelem romboló a családot. Érdekes h rájuk senki nem mondja ezt.

Nahát nem is fogok ilyen dolgokat szó nélkül hagyni!

2023. máj. 8. 19:48
 14/16 anonim ***** válasza:

És ha senki nem maradna?

Csak neked lenne jobb.

A visszaszólogatást nagyon helyesen tennéd... Csakhogy el vagy késve. Már megszokták, hogy lábtörlő vagy, veled mindent meg lehet tenni.

Meg kit érdekel, hogy fújtatnának rád? Mérgező rokonok, kerüld el őket messziről.

2023. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz h megszokás ének rendes voltam, de még nincs veszve semmi! Visszapattogtatom a labdat!
2023. máj. 8. 23:56
 16/16 A kérdező kommentje:

Nekem nem stílusom bunkó lenni.

De a környezetemben lévő bunkó emberek nem értenek más szóból.

2023. máj. 8. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!