Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Családi összejöveteleken...

Családi összejöveteleken kívül szoktatok programot csinálni anyóssal, apóssal, sógorokkal, sógornőkkel, illetve az ő házastársaikkal?

Figyelt kérdés

jan. 26. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, vagy a legtöbbjükkel igen.
Nem, vagy a legtöbbjükkel nem.
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, férjem testvérével és feleségevel elmegyünk néha valahova.
jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Minek?

Néha így is túl sok belőlük a "kötelező" kör is.

jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, de jól elvagyok én a saját családommal is.
jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Csak párom tesójával, mivel egy utcában lakunk.
jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ők csak akkor keresnek ha kell valami.
jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Nagyszülők közül egyedül már csak anyósom él, nagyon szeretjük mind. Így ha megyünk valahova akkor őt is meg szoktuk hívni ha ráér.

Vacsorázni, fürödni, kirándulni, még wellness hétvégére is.

Tesómékkal is el szoktunk menni vacsorázni, most éppen velük szervezünk egy wellness hétvégét.

A nagyobb lányom egy évben többször is náluk szokott aludni vagy viszik állatkertbe, moziba, kirándulni.

jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon örülnék neki, de anyám például utálja az összes ilyet és hülyeségnek tartja, testvérem meg utálja a páromat. Ha akarunk ilyesmit szervezni, azt max a család többi tagjával tudjuk, de ők meg zárkózottabbak, mint mi.
jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Anyóssal egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot :D

Apósom meghalt

Sógorommal férjem kb havi 1x beszél telefonon és ennyi

jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Azon kívül, hogy néha átjönnek anyósék (+ alkalmanként a sógor) vagy mi megyünk hozzájuk/anyósom édesanyjához, esetleg étterembe megyünk valami jeles ünnep alkalmából, évente egyszer egy hétre el szoktunk menni velük nyaralni. Ez náluk már több évtizedes hagyomány, nekem is bejön a hely (munkahelyi kemping), anyósékat is bírom, a gyerekek meg pláne. Évente 1-2 alkalommal van valami kultúrprogram (színház, koncert, általában valaki karácsonyi ajándéka :)). Nagyjából ennyi.
jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Apósom és az én szüleim már nem élnek. Anyósommal a megismerkedésünk elején néha elmentem kutyát sétáltatni és voltunk együtt nyaralni is, de elviselhetetlen a személyisége. A férjem testvérei más országokban élnek, az egyikükkel sosem találkoztam. Nekem egy testvérem van, aki csak akkor bukkan fel, ha pénz kell neki, amúgy általában tiltva vagyok neki messengeren, így évek óta nem is beszéltünk.


De nagyon sok jó barátunk van, így nem hiányoznak az ilyen programok az életünkből.

jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!