Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Családi összejöveteleken...

Családi összejöveteleken kívül szoktatok programot csinálni anyóssal, apóssal, sógorokkal, sógornőkkel, illetve az ő házastársaikkal?

Figyelt kérdés

jan. 26. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
A feleségem szülei nem élnek, testvére nincs, az én testvérem egyedül él. Korábbi házasságomból volt sogórom, vele voltak közös programok, együtt is dolgoztunk, még a válás után is, aztán sajnos fiatalon meghalt.
jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az anyósomat. A kötelzőn kívül más programot nem szervezek vele.
jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Az az évi 1-2 kötelező alkalom is hiányzik, mint púp a hátamra, örülök, ha azon túl vagyok.
jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt barátom anyukájával néha elmentünk kirándulni, de nagyon kényelmetlenül éreztem magam.

Anyósommal és apósommal is voltam már programon a párom nélkül, jó volt.

jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Nem vagyok mazochista.
jan. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis szoktam. Vannak saját barátaim, akikkel találkozok, van közös téma, etc. etc., ők a párom családja.


A barátom sem jár el apámmal horgászni :D

jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Sógornőmmel néha szoktunk ketten programot szervezni, a többiekkel nem jellemző. De amúgy szeretek velük lenni, csak elég nagyok a távolságok, így nem is nagyon van ilyenre lehetőség.
jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Már még arra se akarnak minket meghívni, nem hogy külön program...

Én szerettem volna, ha néha csak úgy összelehetett volna jönni. Barátnősködhettem volna sógornővel, bár nem pont egy kategória vagyunk de attól lehetett volna meg anyósommal is lehettünk volna közelebbi viszonyban. Az a szomorú, hogy nekik jobb utálkodni felénk! Igazából ha egyszer belegondolnának, hogy semmi értelme! A fia akkor is elköltözött, hogy annyira nem akarták. Ha normális lett volna, alapból nem gond hogy el akar költözni. Nem változtatott a lényegen! De neeeem, nekik nem normális az értékrendjük, ezért velük senkinek nincs őszinte, valódi szívélyes viszonya. Csak látszat minden! Áááá mindegy is....

márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!