Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elvárható, hogy a rokon...

Elvárható, hogy a rokon fizesse a javítást, ha az általa kölcsönadott dologban kár keletkezett?

Figyelt kérdés

Most jelen esetben arról van szó, hogy pár napra kölcsönkaptam a nyaralóját egyik rokonnak, mert szülinapom volt és itt ünnepeltem három barátnőmmel, viszont sajnos harmadik nap a wc-ben dugulás keletkezett, ami miatt szakembert kellett hívni.


Nyilván szóltam neki mi a helyzet, kijött a szakember, kifizettem, elvarható szerintetek, hogy visszafizesse nekem a díjat vagy legalább egy részét? Mert így akkor picit keserédes a szülinap. :/


N/26



márc. 19. 14:56
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
90%
Ti szartátok túl a wc-jét, és még ő fizessen? 😂
márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
81%
ekkora idiótát..
márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 babyboom567 ***** válasza:
92%

Hihetetlen.És ennek a nemzedéknek lenne a dolga,hogy megmentse az emberiséget a mesterséges intelligenciától.


Kérdező!Képzeld el, hogy kölcsön adod a nyaralódat több napra INGYEN a rokonodnak, akik dugulást csinálnak.Szerinted neked, vagy a felnőtt, dolgozó rokonodnak ,(aki ott bulizott),kell fizetned?

Mondjuk ha nekem egy ilyennel állnál elő, lehet,hogy kifizetném a kárt, de hogy többet nem buliznál ott az hótziher(és semmit sem kapnál kölcsön tőlem). Azért ehhez komolyan pofa kell, de úgy látszik neked van.

márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
87%
Keserédes az a szülinap több nap bulizás után.
márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
35%
Tulajként biztosan nem várnámel, hogy a vendég fizesse. Hacsak nem dobtatok bele valamit, akkor ez hosszú idő alatt alakult ki, véletlen, hogy éppen akkor lett belőle gond, amikor ti ott voltatok.
márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
69%
Mióta kell egy duguláshoz szakember? Vécépumpát nem egy nagy wasistdas használni, ha meg nem sz*r/papír dugította el, valószínűleg az idegen test nem jutott olyan messzire, hogy ne tudná bárki szétszedni a kellő mértékig, csak felmosni türelemjáték és szívás a szerelés után.
márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
62%
16, nem biztos, hogy idegen test...
márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
89%

Miért kéne? A ti hibátok. A helyedben örülnék hogy kölcsönadta.


Tehát értem, ő kölcsönkéri a te kocsidat, összetöri, és természeteen ezért nem fizeti a javítást, neked kell állni, csak mert a te neveden van. Szerinted az igazságos lenne?

márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy várható el.

Nem tudom hol élsz te de ti használtátok eldugítottátok és még a tulajjal fizettetnéd ki?

márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
86%
Nálatok dugult el, ez lehet véletlen egybeesés vagy folyamatos extra papir kevés víz használat miatt ( esetleg teli tették intimbetettel ).
márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!