Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kéne kérnem a nagybátyámtó...

Mit kéne kérnem a nagybátyámtól ballagásra?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy gondolkozzak rajta, de semmi olyasmi nem jut eszembe, ami tetszene és ballagásra szokták adni.


A nyakláncokat és gyűrűket egyáltalán nem szeretem, fülbevalóm rengeteg van, és nyolcadikos ballagásra karórát is kaptam tőle.



Engem leginkább a horgolás és a keresztszemes varrása érdekel, de alapanyagaim vannak bőven, így már tényleg nem tudom, hogy mit mondjak neki. Van ötletetek, hogy mégis mit kérhetnék?



ápr. 7. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Penzt :D
ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj azzal, mit "szokás kérni" 😊 Bármit kérhetsz, ami téged boldoggá tesz, például pénzt nyaralásra, vagy színházjegyet, vagy koncertjegyet. Én például nagyon szeretem a szabadulószobát, arra kaptam utalványt 😊
ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat, ami erdekel, de nem kapcsolodik a kezimunkahoz. ;-)
ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1 nem rossz ötlet, viszont attól tartok, hogy hülyeségre költeném.


2 és 3


Nem tudom, hogy mi olyan van, ami nem kapcsolódik ezekhez és szeretem. Max a lovaglás, de abban meg nem vagyok jó, és nem tudom, azzal kapcsolatban mi mást lehetne adni, mint mondjuk az, hogy kifizet 1 órát egy közeli helyen, ahol tduuok lovagolni.



Sajnos eléggé tanácstalan vagyok, mert tudom, hogy alig érdekel valami, ami tudom, nem éppen a legjobb dolog.

ápr. 7. 21:04
 5/13 Szolovjov ***** válasza:
20%
Egy Simsont.
ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Utalványt( bármire, utazás, könyv,sport.)
ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérj nyugodtan pénzt, nem fogod hülyeségre költeni, ha előre eldöntöd, mire költöd 😊

Például egy új, minőségi kabát, táska a fősulira/egyetemre, ha tovább tanulsz, vagy a munkába, ha dolgozni fogsz.


Valami tanfolyam nem érdekel? Tánc, torna, kézműveskedés, jogsi, főzőtanfolyam, macaronsütés stb?


Olvasni szeretsz? Könyvet is kérhetsz, vagy Libri utalványt, vagy könyvtári éves jegyet.


Van valami szépségápolással kapcsolatos dolog, amit szívesen kipróbálnál, de eddig nem akartál rá pénzt költeni? Például egy arc masszázs, vagy egy szempilla festés.


Tervezel esetleg nyaralást nyáron? Tesóm eurót kért, költőpénznek nyaralásra.


Barátokkal, családdal nem terveztek valamit a nyárra? Bármi program, állatkert, AquaWorld, Csodák Palotája stb. Kikapcsolódás, lazulás 😊 Oda is mind-mind van utalvány.

ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó hogy ilyen hobbyd van🙂 valami közös élmény esetleg? Vagy valami workshop?
ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékutalvány hobbiboltba? Gondolom, néha azért kell venned eszközöket, fonalat a horgoláshoz is. Vagy lovasboltba utalvány. Azért nem mondom, hogy konkrét termék, mert azért pl egy jó csizma vagy kobak egyrészt borsos árú, másrészt mindenkinek más válik be, jobb, ha te választod ki. Horgolóeszközt meg pláne.
ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valamilyen ajándék utalványt kérj vagy élményt.
ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!