Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit kéne kérnem a nagybátyámtó...

Mit kéne kérnem a nagybátyámtól ballagásra?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy gondolkozzak rajta, de semmi olyasmi nem jut eszembe, ami tetszene és ballagásra szokták adni.


A nyakláncokat és gyűrűket egyáltalán nem szeretem, fülbevalóm rengeteg van, és nyolcadikos ballagásra karórát is kaptam tőle.



Engem leginkább a horgolás és a keresztszemes varrása érdekel, de alapanyagaim vannak bőven, így már tényleg nem tudom, hogy mit mondjak neki. Van ötletetek, hogy mégis mit kérhetnék?



ápr. 7. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az unokáimnak gk nyeremény betétkönyvet adtam. Kiválthatja, ha kell neki a pénz valamire, de akár nyerhet egy kocsit is mire nagykorú lesz.
ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetsz olyasmit, amire egyszer biztos szükséged lesz, és bármeddig eláll. Nekem nagyanyám egy szép evőeszközkészletet vett ballagásra, -nem gondolta, hogy az esküvőmet is megéri-, és azt mondta, erről mindig eszébe jutok majd.

Így is van, ma is azt használom.

ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12 már van pohár készletem, evőeszközök, tepsik, kések, edények, tányérkészlet, merőkanalaim....igazanol szinte minden van már, ami később kellhet. Kb 16 éves koromtól kezdve csak ilyeneket kapok, amik persze, jók, meg hasznosak, de nem örülök nekik nagyon.


Persze, végülis ez is jó ötlet, ahogy mindenkié, csak nekem kicsit olyan haszontalannak tűnik ég, negyedik pohárkészlet, vagy ilyesmi.

ápr. 9. 08:07
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Feldobox élménycsomagokat nézd meg, ha nincs konkrét ötleted ez is szuper, mert később is kiválaszthatod az élményt/kalandot.
máj. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Végül mit kértél?
máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15 kaptam tőle egy nagyon szép, rózsa mintás kézimunka ollót, egy kék köves medállal ellátott ezüst nyakláncot, virágot meg pénzt.
máj. 12. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!