Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A jelenlegi vagy a gyermekkori...

A jelenlegi vagy a gyermekkori családod a fontosabb?

Figyelt kérdés
Lehet (szabad-e, érdemes-e) egyáltalán különbséget tenni aközött, hogy te a szüleidet / testvéreidet vagy párodat és közös gyermeketeket szereted jobban? Illetve hogy párod téged vagy a saját gyermekkori családját szereti jobban? Egyáltalán: mikor érdemes elgondolkodni azon,hogy a neked vagy párodnak a saját, gyermekkori családja a fontosabb vagy jelenlegi párkapcsolatotok, és közös jövőtök? Sokszor hallani azt is, hogy anyós (após, sógorok, sógornők) képesek tönkretenni párkapcsolatokat. Ha néha úgy érzem,hogy párom jobban szereti gyermekkori családjának tagjait nálam, ez szimpla paranoia, vagy ilyen tényleg lehetséges?

2013. szept. 21. 12:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Most azokat kérdezném, akik már szakítottak: azon kívül, hogy az exük esetleg kiabált velük, mi volt még az, ami egyre inkább a szakítás felé sodort benneteket?
2013. szept. 21. 14:01
 42/62 anonim ***** válasza:
Én ha most a Te helyedben lennék, akkor haza is költöznék a szüleimhez. De nem azért, hogy akkor szakítsak vele, hanem hogy lássam mire képes értem. Azt már tudjátok, hogy anyósért mire képes, de azt nem tudod, hogy érted mire képes. Ha szeretem a másikat akkor olyan helyre is elmegyek ami nekem nem épp a kedvencem, mert szeretek a másikkal lenni. Szerintem Ő már azért nem tesz semmit, mert amúgy is ott vagy neki. Azt hiszi, hogy veled bármit megtehet, Te úgy is ott vagy. Nem kezel téged egyenlő félnek. Egy kapcsolatba ez nem felel meg és hosszú távon nem is működhet.
2013. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Utolsó: igazad van, ez egy jó tipp. Viszont szinte fix, hogy azt mondná: ha hazaköltözöl, akkor köztünk vége mindennek.

Amúgy sosem szakítottunk még, nem volt úgynevezett szünet a kapcsolatunkban, bár sokszor rezgett a léc.

2013. szept. 21. 14:05
 44/62 A kérdező kommentje:

Ja igen, nem mindegy,hogy hogy költözöm haza: egyszerűen lépjek le, vagy mondjam el neki,hogy figyuz, én most hazaköltözöm a szüleimhez?


Vagy ne is mondjak ilyet, csak annyit, hogy most elmegyek a szüleimhez, és nem tudom, mikor jövök vissza, mert gondolkodnom kell?

2013. szept. 21. 14:06
 45/62 anonim ***** válasza:

7:

ez baromság az ilyen ideiglenesen bármire képes meg minden,aztán visszamész és minden folytatódik tovább

2013. szept. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
De amúgy mi van, ha pl. rákérdez, hogy mikor megyek vissza? Mondjam azt,hogy nem tudom? Vagy hogy gyere oda a szüleimhez, ha látni akarsz? de ez meg olyan egyoldalú lenne.
2013. szept. 21. 14:07
 47/62 anonim ***** válasza:

Szóval ha neki kedve van akkor haza zavarhat téged, de ha Te döntenél úgy akkor kidobna? Szerintem jól gondold végig ezt a kapcsolatot. Nem úgy látom, hogy neked itt bármi beleszólásod lenne bármiben is.

Voltam én is szerelmes. Utolsó időben azt vettem észre, hogy páromnak minden fontosabb, csak velem ne kelljen lenni. Kitalálta, hogy akkor Ő teniszezni megy. Meg Ő milyen fáradt. Persze mikor vki hívta akkor egyből igent mondott. Hát akármennyire szerettem akkor is ott hagytam. Volt bennem tartás és nem akartam egy olyan ember mellett lenni akinek nem én vagyok a legfontosabb. Most olyan párom van aki minden hülyeségemben benne van. Nem azt mondom, hogy nincsenek veszekedések, de ettől még érzem, hogy szeret és tisztel. Ég és föld a kettő közötti különbség.

2013. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy félek attól, hogy ha most szakítok vele, akkor nem fogok "jobbat" találni. Mi van, ha csak kreténekkel fog összehozni a sors, akik esetleg tényleg mindent megígérnek - egy ideig? Vagy verekedősek? Vagy iszákosak? Vagy drogosok? Még csak az kéne, hogy egy jó kis szakítás után valami ilyen fazonnal hozzon össze a sors, az lenne a "tökéletes betetőzés"
2013. szept. 21. 14:12
 49/62 anonim ***** válasza:
a férfiak egy valamiben hasonlítanak: ha nem mondod el mi a bajod nem találják ki. Vagy mondd el neki mit rontott el és te hazamész,ha vissza akar kapni jöjjön el érted és tegyen is érte.De én egy ilyen emberért nem küzdenék,mert ismerek sokkkal jobb férfiakat is:s
2013. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki mi az amit érzek és mi az amit szeretnék. Megmondanám, hogy szeretnék egy kicsit haza költözni, mert úgy érzem ez a kapcsolat most egy kicsit egyoldalú. És ettől függetlenül nagyon szeretem, de kicsit dobjuk fel és kezdjünk randizgatni.
2013. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!