Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vagyok élőskődő? Ha...

Miért vagyok élőskődő? Ha 34évesen otthon lakok és bele adok a rezsibe saját magam állom a további kőlségeim.

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 11:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Bennem egy kérdés merült fel.

34 évesen miért nem vágysz önálló életre, esetleg saját családra?

2014. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

mert 34 évesen otthon laksz? Én nem birnám a szüleim mellett abban a korban, nőként, ha férfi lennék, pláne.

Mondjuk nem minden esetben élősködés, csak kicsit fura a számomra

2014. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
34 évesen illik eljutni oda, hogy saját otthont alakítson ki az ember, ha nem megy máshogy, albérletben. Nem élősködő vagy, csak korod ellenére gyerek.
2014. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
18%
Attól fűűűűűg, mennyííííít adsz a rezsííííbe, és mennyííííí a teljes rezsííííííí.
2014. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Ettől még nem vagy ingyenélő,az egyéni szociális probléma,miért nem saját önálló életet élsz mondjuk saját család,persze ha dolgozol,és valóban tisztességesen kiveszed a részed a kiadások terén.Akkor az nem bűn ha szüleiddel laksz,inkább mint több millió svájci frank alapú hitel legyen a fejed felett,amit bármikor elvehetned tőled,ha csak 1xer is nem vagy fizetőképes.
2014. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Ezt annyi helyen olvastam már, inkább éljen otthon a "gyerek", csak hogy nehogy bajba kerüljön szegény, ha elveszíti a munkahelyét. Hát úristen, mindannyiunknak ott van ez a lehetőség, bárki élete fordulhat rosszra, de jóra is.


De kérdem én és ez csak EGY példa, milyen esélyekkel indul az a férfi egy párkapcsolat kialakításánál, aki közli, hogy 34 évesen anyával él?????


Értem én, ne ítélkezzünk, ne ilyenek legyenek az elsődlegesek, na de ugyan már. 34 évesen mennyire lehet önálló? Mennyire lehet egy nő szemében FÉRFI az, aki 34 évesen nem meri az általatok említett és ÉLET nevű kockázatot bevállalni?

2014. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ezeket a kérdéseket nem a mi dolgunk megválaszolni, ahogy elítélni sem a kérdezőt. Nem tudni milyen élethelyzet sodorta ebbe, avagy miért lakik még a szüleivel. Lehet csak egy olyan emberre vár (sehol nem írta, hogy nő vagy férfi), aki miatt érdemes lenne elköltözni. Avagy mivan azokkal a családokkal, ahol több generáció él együtt? Lehet a kérdező is erre vágyik.

Abban igazat adok, hogyha jó a kapcsolat a szülőkkel, akkor mi értelme van hitelből költözni két házzal arrébb, vagy albérletbe menni, ha nincs kiért? Inkább gyűjtögessen otthon és segítsen a családjának, aztán ha összejön rá a pénz sem késő elköltözni.

Én nem gondolom hogy égbekiáltó bűn lenne ez. Ha összehozna a sors egy ilyen idős férfival, aki még otthon él, előbb megkérdezném, hogy miért és max csak a válasz hallatán néznék furán, ha hülye indokot hallok.

2014. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem az embereket, nőket.

Én albérletben élek a párommal 28 évesen, de az anyagiak miatt állandó stresszben vagyok, a kapcsolatom is rámegy lassan. Ez se jobb.

Rengeteg olyan 30-35 év körüli férfit ismerek, akik otthon laknak, van párjuk, de minek menjenek el otthonról, ha csak nyomorogni meg spórolni kéne?

Azért az érdekes, kedves hölgyek, hogy ti azt részesítitek előnyben, aki felelőtlenül hitelbe veri magát, csak hogy ne otthon lakjon, vagy nyomorog a kis pénzéből, de ő mekkora király, mert külön él.

Nem ám azt a pasast kéne megbecsülni, aki felelősségteljesen belátja, hogy inkább otthon gyűjtöget meg segít a szüleinek, amíg nem lesz jobb vagy nem lesz kivel külön menni. ÁÁÁ nem.

Még hogy nem az idióta barmok kellenek nektek...

2014. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

"De kérdem én és ez csak EGY példa, milyen esélyekkel indul az a férfi egy párkapcsolat kialakításánál, aki közli, hogy 34 évesen anyával él????? "


Ott a pont! :)

2014. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Sose kezdenék olyan férfival, aki 30 évesen nem tud megállni a saját lábán.
2014. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!