Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért vagyok élőskődő? Ha...

Miért vagyok élőskődő? Ha 34évesen otthon lakok és bele adok a rezsibe saját magam állom a további kőlségeim.

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 11:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha van elkerítve külön lakrész, ahol magára mos, főz, takarít, akkor semmi gond.


De ha nem takarít, nem eszik, míg ki nem szedik neki, és hisztizik, hogy merre van a posta, az megint más.

2014. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj a 30-on felüli szülőkkel élő pasikkal(a nőket nem tudom),hogy általában anyuci teljesen kiszolgálja,kitakarítja a szobáját,elé teszi az ételt,vasalja a ruháit,elviszi postára a csekkjeit,párosítja a zoknijait stb.aztán amikor ez a pasi összekerűl egy nővel,ugyanezt várja el a nőtől is,hogy tegye meg mindazt amit az anyja megtett,teljesen természetesnek veszi,aztán nem érti,hogy a nő miért van kiakadva rá.Egyébként sztem semmi probléma azzal,ha valaki ebben a korban is a szüleivel él,ha ez mind a két félnek jó.Általában ezek nem is szoktak maguknak párt találni,mert vagy nekik nem felel meg vagy anyucinak.
2014. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%
Szoktál főzni, mosogatni, fürdőszobát/wc-t pucolni, ablakot pucolni, mosni, vasalni rendszeresen? Mert ha nem akkor igen, más csinálja meg helyetted és már élősködőnek is nevezhetnek.
2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
72%

"Nem számít a pénz, csak szeressenek." Hát persze kedves hölgyeim :D"


hazugság, nőként mondom :)

2014. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy élősködő, de számomra furcsa, hogy nincs igényes külön életet élni.
2014. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%
Nem neveznélek élősködőnek,nem is szertenék feletted ismeretlenül ítélkezni,mindenesetre furcsa vagy,kilógsz a sorból,az tény.Mindemellett éljen mindenki úgy,ahogy neki jólesik,csak akkor ne kelljen már hallgatni a ,,barom svájci frank alapú hiteles nyomorékok" lemezt,mert ilyen alapon lehetne fröcsögni az életképtelen szinglik életéről is.Ámen.
2014. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

-Kivel élsz?

-Hát anyámmal.

-Fúú de égő, nem bírsz megállni a saját lábadon ennyi idősen? Hogy hívnak?

-Jockey Ewing.

2014. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek alakul(t) egyformán az élete. Van, aki megteheti, hogy saját otthona legyen, és van akinek egyéb okok miatt nem jött össze.
2014. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
31%
Azért az poén felmegy hozzád egy nő, és anyuka hallgatózik a falnál :D
2014. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!