Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van megbocsájthatatlan tett...

Van megbocsájthatatlan tett rokonoktól, családtagoktól?

Figyelt kérdés

Azt mondják megbocsájtani nem miattuk kell, hanem magunk miatt. Mégis sokan évek óta haragban élnek, vagy nem élnek egymás mellett...


Milyen tett az, amit nem lehet megbocsájtani egy rokonnak, családtagnak? Lopás, kisemmizés, az ilyen dolog?



2014. febr. 18. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nem vagyok haragtartó. Nem mérgezem magam vele. Mindazonáltal előfordulnak olyan tettek, ami arra sarkall, hogy ne keressem valakinek a társaságát. De őt sem haragból kerülöm, hanem mert nem érzem jól magam vele.
2014. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos én a nagymamámnak nem tudok megbocsátani.


A szüleim elváltak, kb 2 éves koromban és azóta szidja anyukámat, a féltesóimat. Egyszer 5 évesen lehülyézett..Mindig át akart alakítani. Amikor apu és a nagypapám meghalt nagyon furán viselkedett. Tudom a gyász meg minden, de talán nem egy 13 évest kellene hibáztatni.. A családomban mindenki utálja én már abszolút nem látogatom, mindig ordítozna velem és káromkodna...

2014. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
81%
Pl. ha kitagadnak.... ésszel már megbocsájtottam, de már nem érzek semmilyen kötődést apám iránt, számomra csak egy ember.
2014. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!