Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meddig kell tűrni, és mit...

Meddig kell tűrni, és mit lehet tenni? Már mind a négyen elmúltunk 18 évesek. A mostoha nővérem kiborít, és senki nem tud tenni semmit. Én most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám régen meghalt, így nem is lett testvérem. Én nagyimmal éltem, de ő sajnos már három éve végleg elment. Nagyjából azóta, - mivel akkor hiteltörlesztésre el lett adva a nagyi lakása - "átmenetileg" már három éve fiúkén egy lánnyal vagyok összezárva aki a moostoha tesvérem apám új felsége hozta kis kamaszkén a családba. "Húgomat" ez nem érdekel, mert úgy kezeli a szobát mint régen amikor az övé volt csak. Az nem érdekli, hogy a fele hitelt az én örökségemből fizettük ki. Mert el ment volna ez a nagyobb lakás. De tényleg, szanaszét minden,, még jó, hogy hetente egyszer az anya nagytakarítást. Az ki is tart amÍg a "lány" ettől távol tartja magát, vagy három órát. Ha sötétben, ajtó fénynél megyek be, merta lápára meg feléred akkor könnyen mindenfelé heverhetnek a szennyes bugyijai és a szeretői fiúk, lányok némelyike amin mind át lehet esni vagy rá lehet ülni. Állítólag borderline, - bár nem falcol, - szex mániás és abban még mazochista is. Az meg már végkép botrány, hogy bár hál Isten nem akar tőlem semmit, de meztelenkedik, sőt maszturbál is amikor ott vagyok, de még mikor alszom szeretkezik is a szobában mással. És ő jár elit egyetemre. Két évig még nekem is kemény a tanulás.


Mit lehet tenni, ha apunak se ideje, és se idege nincs hozzá. Az anyának - aki amúgy meg nagyon rendes - meg mindent alátesz, amit hagy a csaj és megtehet az anya.



2015. szept. 13. 17:10
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Jó tudom már egy éve. De sokan azt mondják az utolsó év mindenből a legnehezebb.


A jövő közepétől már nem itt vagyok.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..

2015. szept. 22. 19:41
 22/33 A kérdező kommentje:

A jövő év közepétől már nem itt vagyok.*


De nem tudom ezt az évet még, hogyan bírom ki ép ésszel.

2015. szept. 22. 20:49
 23/33 A kérdező kommentje:
Félév van köztünk de ő éretlenebb.
2015. szept. 23. 20:04
 24/33 A kérdező kommentje:

Re: Szavakra váltót vonzalom: Végre sikerült leülnöm Nórival délután. Nem kérdőre vontam, csak megkérdeztem miért teszi mindezt velem. És hosszan elbeszélgetünk mindenről. Előtte anyával beszéltem, és megkérdeztem, hogy Nóri mindig ilyen rendetlen volt-e. Erre azt felelte az anya, ilyen durván csak mióta együtt lakunk négyen. Gondoltam Már csak beszélek vele, rontani úgyse tudok. Este hazaérve rend fogadott. Mint megtudtam Nóri csinált rendet.

Erre ő bevallotta, hat éve vonzódik hozzám. És nem sokkal miután összeköltöztünk, komolyabb érzelmeket kezdet táplálni irántam. És belőlem akarta kicsikarni, hogy lépjek. "Legyek férfi!" Bár biszex, pasik csak engem pótoltak. (Magamban remek.) De hát, én vagyok a hülye. Mondjuk engem visszatartott eddig, hogy mondjuk most már csak egy évre össze vagyunk zárva egy lakásba, ha tetszik a dolog és ha nem. És akkor is ha nem jön össze.


Hozzáteszem mint írtam, amikor nem húzott jó fej, vonzó személyiség és isteni alakja van.


Még a zűrök ellenére is barátok voltunk.

2015. szept. 23. 20:43
 25/33 A kérdező kommentje:
Neki még ezzel együtt egy év az orvosi, nekem is egy év a suli. Aztán Nórinak a rezidens és szakorvosi képzés. - bár azt kint is végezheti, csak hát az gondolom drágább.
2015. szept. 23. 20:51
 26/33 A kérdező kommentje:
2015. szept. 23. 20:59
 27/33 A kérdező kommentje:
2015. szept. 23. 20:59
 28/33 A kérdező kommentje:

Szülők nem szólnának bele, úgy vannak vele már évek óta felnőttek vagyunk. A kötelességünknek amennyire tudunk tegyünk eleget.

Tény amúgy forró vérű a lány, de bírnám vele a tempót. És ott vannak a lányok is. No most tiszteletlen voltam, én úri fiú. ;)

Anyát nem lepné meg, csak azt, hogy végre léptem. Ez jött le. Apám meg nem szól bele a dolgaimba.

Én még azt is eltudnám képzelni, ha kifejezetten örülnének neki. Tiltani biztos nem tiltanák.

Nem hiszem, hogy Nórit apám tőlem félté, bár hat évig nevelte.

2015. szept. 23. 21:10
 29/33 A kérdező kommentje:

#25 Bőrgyógyászati rezidensévek.


(Bőr- nemigyógyász, kozmológus szakorvosnak.)

2015. szept. 23. 21:17
 30/33 A kérdező kommentje:
Tartók tőle. Ha én szerelmes leszek, ő meg kiábrándul belőlem, mert más volt az álomképe rólam? Bár szerintem már ő is tudd rólam mindent, csak azt nem milyen együtt. Amit azért egy fontos részlet.
2015. szept. 23. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!