Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van olyan családtagod, ha nem...

Van olyan családtagod, ha nem is közvetlen, akit utálsz, de kénytelen vagy vele olykor "jópofizni" a békesség kedvéért? Kölcsönös az utálat, vagy csak te utálod őt?

Figyelt kérdés
Ki is nyílvánítjátok, vagy inkább tűrtőztetitek magatokat?
2016. márc. 18. 13:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Anyám nővére.Beképzelt pitsa.

A párom húga.Sokáig jóban voltunk aztán összevesztünk egy családi dolgon.Két évvel késóbb felhivtam mert láttam a páromon hogy hiányzik neki a húga főleg mikor az enyémmel találkoztunk mert vele nagyon jó a kapcsolatunk.Kértem hogy a bátyja kedvéért tartsuk a kapcsolatot.Beleegyezett.Amikor terhes lett elmentünk hozzá.Mire megszült terhes lettem én is.Ágynyugalom igy n tudtunk menni hozzájuk.Persze ők nem jöttek volna.A fiam 3 hónapos volt,az övé 11 hós amikor mi(!),elmentünk hozzájuk.Vettem a gyerekeinek szép kis játékokat.Az én fiam kapott egy sz.r műszálas nadrágot mellénnyel.Olyan ronda hogy akkor se adnám rá ha pamut lenne.

Azóta mindig én irok neki skypeon arra válaszolt.Aztán irtam februárban,érdeklődtem a picinek akkor volt a szülinapja a nagynak nevenapja stb...Azóta se irt pedig olvasta.

Na itt volt elég.Megmondtam a páromnak még a látszat kedvéért sem vagyok hajlandó foglalkpzni vele!Egyetértett de látom hogy bántja...

2016. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg válaszolja már meg valaki, hogy miképp lehet szépen leépíteni az ilyen családtagot? mert ha durván teszem akkor bukom apóst/anyóst is mivel ők sógoromék pártját fognák az tuti, a párom miatt pedig azt nem szeretném.
2016. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12: hasonló cipőben járok, erre nekem is jol jönne valami tipp :)
2016. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
unokatesómmal kölcsönösen ignoráljuk egymást, ha már mindenképp muszáj egy légtérben lennünk. egy undok, beképzelt dög, a saját édesanyja családját lenézi azért, mert falun élnek. szerencsére 100 km elválaszt minket, különben valószínűleg már régen megtéptem volna.
2016. márc. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
48%

Van egy Csillámpónim. Tudod elég szeleburdi meg mindig pukizik. Szeretem őt meg minden de elvette a pasimat!:( Elcsábította szó szerint bűbájjal.Van nekem otthon egy hűtőm teli csillámporokkal...És van egy bűbájpor amit beleszórt az italába a pasimnak,ő megitta és a Csillámpónimat szereti és erre nincsen ellenpor sajnos.

:´(. Meg most lett nagypóni (tudjátok mit jelent ez) és most eléggé ideges. Mindent szétrombol, mindenhova pukizik, még az emberek arcába is! Meg szívárványt kakil.Normális ez? Nem! Na de mindegy az a lényeg hogy új pasit kell szereznem magamnak! Sziasztok!

2016. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!