Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Leendő sogórnő állandoan...

Leendő sogórnő állandoan irigykedik rám és szót is ad ennek. Mit tegyek, mert már elegem van?

Figyelt kérdés

Minden cuccomra rákérdez: mennyiért vetted, milyen márkájú, milyen a kabátod, neked Iphoneod van nekem nincs, milyen kozmetikumot használok és stb. De evvel nem fejezi be: ez túl drága, ez túl márkás, neked csak márkás dolgaid vannak és stb.

A szüleim külföldőn dolgoznak, amikor meglátogatom őket mindig szoktam magamnak vásárolni ott. Amikor visszajövők már kezdi is: mindezt onnan vetted, bezzeg nekem innen kell vásárolnom.

17 év a korkülönbség közöttünk (én 25 ő 42).

Nagyon elegem van belőle. Néha visszaszólnék neki hogy semmi köze hozzá, de félek. A barátom szerint akkor

megsérteném a testvérét, és evvel családon belüli konfliktust okozok.

Nekem meg nagyon elegem van már ebből a bunkó nőből.


2016. júl. 18. 23:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
14%
És a párod a tesójának sem tudna szólni, hogy az beszéljen a jövendőbelijével?
2016. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de jó nagy f... a barátod! Mi az hogy nem véd meg téged? Mi az hogy ezzel te okoznál konfliktust? Nem ez az i...ta nő az aki csinálja a feszkót??? Küldd el a sunyiba. Kérd meg hogy azzal foglalkozzon ami az ő dolga. A pasid, ha megtámadnának az utcán akkor is a támadó mellé állna??? Micsoda férfi az ilyen? Szánalmas.
2016. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Nem élek vele, a néhány alkalommal amikor találkozok vele akkor mindig szót ad ennek. Én összeugrasztanám a családját mert megsértődik a nővére. Avval nem törödik hogy velem rendszeresen bunkó.

Múltkor azt mondta hogy nekem sokkal több ősz hajszálam van mint neki (42 évesen). Menjen a p@csaba....

2016. júl. 19. 09:02
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem vállalod fel magad és s véleményed? Ha ezen megsértődik akkor az ő baja. Normális ember megérti, hogy ő az indiszkrét. Nekem is kellemetlen lenne ha más annyit keresne mint amennyibe került a cipőm/táskám és eről kérdezősködne. Kellemetlen lenne válaszolni.
2016. júl. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ronda nem lehetsz, hogy rászorulsz egy olyan pasira, aki nagyívben tesz arra, hogy bunkók veled és még téged szólít fel, hogy tűrd? Bunkó veled az a nő, mert megteheti, hogy kedvére piszkáljon. Nyilván valami frusztrációt ver le rajtad. Szerintem sürgősen gondolkodj el azon, hoyg akarsz-e ilyen emberrel lenni, akinek az jelenti a családi békét, hogy te kussolj és szenvedj, de meg ne szólalj, más meg bántson csak kedvére. Ez a hozzáállás más területeken is vissza fog ám köszönni, és akkor már nem a nővére piszkálódása lesz a legnagyobb gondod.
2016. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
hát ne haragudj de még az én párom(aki naaagyon konfliktus kerülő)is megengedte, hogy megvédjem magam a bátyja és a felesége ellen. Csak azt kérte kulturáltan tegyem. Te is nyugodtan vágj neki vissza szóviccekkel, mert te csak véded magad ha konfliktus lesz az az ő hibája, hisz minek támadott le?
2016. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a párod nővérével van a legnagyobb gond, hanem a pároddal!

Mi az, hogy megsértenéd a testvérét? Ő rendszeresen sérteget téged hosszabb ideje: ez szerinte rendben van?


Szerintem a pároddal ülj le négyszemközt beszélni. Ne csupán a nővéréről, hanem általában a konfliktus kezelésről. Ha ő azt várja el, hogy mindenkitől mindent nyelj le, akkor gondold végig, hogy ezt akarod-e egész életedben. Lehet még anyósoddal, apósoddal is konfliktusod, elég itt a GYK-n beleolvasni, hogy pl. gyereknevelés okán, vagy a fiatalok privát szférája miatt micsoda konfliktusok törnek ki.


Szerintem mondd meg a párodnak, hogy legközelebb vissza fogsz szólni. Ha ebből családi konfliktus lesz, legyen. Ha emiatt ő is veszekedni fog veled, akkor legyen veszekedés köztetek.

Most jöjjön ez ki, ne házasságkötés, gyerekvállalás után!

2016. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a húsos-csontos, az sokkal intelligensebb :D szóviccekkel küldi el a p..ba az embert
2016. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Csak nem egy-két újabb húsos-saga rajongó? Kedves utolsó, és 6-os. Nálam is a toppon van.
2016. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem szàmítottam ennyi vàlaszra:) Az a baj hogy a leendő sògornő egy " tenyeres-talpas parasztlàny" ( elnèzèst a kifejezèsèrt) aki hiàba tanult képtelen volt megváltozni.

Nem bántásból írom de az a fajta vidéki nő aki állandoan kipletykál mindenkit, a legszegényebb szomszéd új corsajára is irigy de neki audija van, ha nem dolgozik mindig otthon ül és maximum a Lildlig megy el, érdeklődési köre egyenlő a nullával, gyereket akar most 42 évesen, olyan fillérb @ s z ó mint senki más közbe milliós befektetései vannak.

Az anyukájával jó a kapcsolata igy esélyes hogy már a leendő anyósnak is csak " a legjobbakat" mesélte rólam.

2016. júl. 19. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!