Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Leendő sogórnő állandoan...

Leendő sogórnő állandoan irigykedik rám és szót is ad ennek. Mit tegyek, mert már elegem van?

Figyelt kérdés

Minden cuccomra rákérdez: mennyiért vetted, milyen márkájú, milyen a kabátod, neked Iphoneod van nekem nincs, milyen kozmetikumot használok és stb. De evvel nem fejezi be: ez túl drága, ez túl márkás, neked csak márkás dolgaid vannak és stb.

A szüleim külföldőn dolgoznak, amikor meglátogatom őket mindig szoktam magamnak vásárolni ott. Amikor visszajövők már kezdi is: mindezt onnan vetted, bezzeg nekem innen kell vásárolnom.

17 év a korkülönbség közöttünk (én 25 ő 42).

Nagyon elegem van belőle. Néha visszaszólnék neki hogy semmi köze hozzá, de félek. A barátom szerint akkor

megsérteném a testvérét, és evvel családon belüli konfliktust okozok.

Nekem meg nagyon elegem van már ebből a bunkó nőből.


2016. júl. 18. 23:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%
Linkeljétek a húsosakat, légyszi! Kivettem a megfigyeltekből, és már nem tudom megtalálni :D
2016. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
2016. júl. 20. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen! Az utolsó kettőt még nem is láttam :D
2016. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!