Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan velem van a...

Most komolyan velem van a baj? Én vagyok lemaradva?

Figyelt kérdés
Na az van hogy a baratom tesojanak a lanya 7 éves, egyke. Most kitalaltak hogy vesznek neki egy 4000 gr. értéku tabot..Tobb mint 40.000 ft, ha jol szamolom. Mikor mondtam baratomnak hogy ezzel fogjak elb*szni mert most még tanulnia kellene, akkor még ő káromkodott le hogy jajj hogy beszélek én rola.. oké nem szolhatok bele tudom de hol kell egy 7 éves pulyanak tabot venni? hat konyorgom..az a dolga hogy tanuljon meg jatszon de ne igy..vagy én vagyok ennyire lemaradva? Komolyan mar ennyi idosen taboznak a gyerek? Nem ertem.. és még ő van most megsértve mikor én csak jot akarok hogy ne neveljenek belole egy elkényesztetett hisztigépet..

2016. júl. 29. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi idősen már elég sok gyereknek van tabja...EZ ilyen világ már.Az én lányomnak is van,tavaly kapta,sokkal jobb mintha valami zenélős plüsst kapott volna,amivel 2 napig játszik.Igaz nem 40 ezer csak 6500 ft volt, a fekete pénteken,de mai napig használva van.Mellette nyáron kint van egeész nap a kertben játszik,medencézik,szóval nincs bekockulva:)
2016. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg lehet tanulni, a kettőt külön rakni. Azt hogy kocka legyen valaki, vagy csak napi x idot tabozik..
2016. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Nézd, nem ő lesz a világon az első ember akinek 7 évesen tabja lesz.


A másik dolog pedig az hogy neked nem beleszólásod de még javaslatod sem lehet!!!!

Nem volt jogod hogy te véleményt mondj.

Még akkor sem ha ezt a te barátod fiezti.

Nem laktok együtt nem a férjed te csak egy barátnő vagy aki ha így folytatja csak egy kaland leszel.


Komolyan nem értékek mit haborogsz mindenki úgy neveli a gyereket ahogy akarja,makd ha neked lesz gyereked akkor annak ne vegyél 7 évesen tabot.

2016. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen veled. Rohadtul elmaradott gondolkodásmódra utal, ha valakinek 2016ban eszèbe sem jut, hogy tengernyi oktatójátèk lètezik tabletre, nem is beszèlve az egyèb funkciókról.
2016. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az anyjanak van egy teloja azon szokott jatszani es ha az anyja keri el hogy beszeljen az apjaval még eldugja meg ugy kell tole elvenni veszekedve..
2016. júl. 29. 09:32
 6/14 A kérdező kommentje:
3-én csak megjegyeztem baratomnak ezeket, ha tudnad hogy o mennyit szokott velem veszekedni anyum miatt, vagy mert tesom epp nem csinalt egesz nap semmit,és miert hagyjuk neki, stb, akkor kerdem en,o miert szolhat bele ebbe én pedig ennyit sem mondhatok? :)
2016. júl. 29. 09:35
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

Te vagy lemaradva. Elb.. szott egy világ lesz itt hamarosan.

A férjem folyamatosan irigykedik rám, mert jó az egyensúlyom - konkrétan soha nem esek, mert ha fel is bukok, rögtön tudok korrigálni -, gyorsak a reflexeim, és állati jól tudok bicajozni.

Ő életében pótkerekes bicajjal sem bírt haladni, fizikailag kicsit suta szegény.

Pedig nem nagy ördöngősség, ez lenne a normális. Hál'Istennek nekünk még nem volt késő kamaszkoromig számítógépünk, a tévét pedig mindig utáltam. Egész nap kint voltam játszani, anyám alig látott. Fára másztam, futottam, bukdácsoltam, csoda, hogy élek :D

Nyilván ez lenne normális, a motoros funkciókat az ember gyerekkorában fejleszti ki.

A férjem asztmás volt, nem engedték játszani, konkrétan 3 éves korától a számítógép előtt ült (az apja korai informatikus volt, már a kezdetektől volt gépük). Sosem mozdult ki. Látszik rajta, egyszerűen nem fejlődtek ki rendesen az alap érzékei sem - pl. egyensúly.

Lassan minden gyerek ilyen lesz, tisztelet a kivételnek. Lehet, hogy nagyon okosak vagyunk, és sok mindent fel tudunk találni, de fizikailag jó régóta visszafelé fejlődünk sajnos. Nem nevezném magunkat az evolúció csúcsának már.

2016. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Igen mert a telefonok köztudottan manipulálják az gyerekek agyhullámait... Ha kicsit kevèsbè volnál sìkhülye azt megköszönnènk, NEM a telefon miatt lesz elkènyeztett a gyerek hanem mert nincs nevelve. SEMMI köze a kettőnek egymáshoz!
2016. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát ez aqz hogy én is igy gondolom,hogy neki még jatszania kellene kinn stb, nyar van, ehelyett benn kockul..Mondtam baratomnak hogy ha netan osszehazasodunk akkor a mi gyerekunk nem ilyen lesz, és még leorditott hogy dehogynem majd en teszek rola..
2016. júl. 29. 09:40
 10/14 A kérdező kommentje:
Milyen külföldi f****ba? Ukrajnában élünk mindketten, csak azért irtam forintban is mert az itt lévők többsége Magyarországi,azért is irtam hogy HA JOL SZAMOLOM, mivel annyira nem vagyok tisztaban a forinttal.
2016. júl. 29. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!