Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Most komolyan, hogy lehet...

Most komolyan, hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt anyukám születésnapja.

Anya tesója megrendezte a balhét.

Az ebédlő és nappali egyben van anyuéknál.

Nekem van egy 5 hónapos gyermekem, miközben ebédeltünk ő addig a szőnyegen játszott és bekakilt.

Anya tesója, teljesen kikelt magából hogy ez mennyire undorító és neki elmegy teljesen az étvágya, egyáltalán minek hoztam ide a gyereket. Főleg mikor ebéd van miért nem teszem át a másik szobába az ágyra.

Anya ezek után elzavarta, de én azóta teljesen kivagyok rettenetesen rosszul esett. Hogy lehet valaki ennyire rosszindulatú :(



2015. dec. 3. 11:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos én sem bírom a gyerekeket. Jelenetet ugyan nem rendezek, nem is szólok egy szót sem, de sajnos ez van, nem szeretem őket, nem csak azt ha bekakilnak, úgy semmit. Lehet, hogy én is rossz indulatú vagyok emiatt.

Anyukád tesójának van gyereke?

2015. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

Nem is kéri senki, hogy szeresse. Viszont ahogy megnyilvánult az borzasztóan rosszindulatú volt.

Nem nincs neki gyereke.

2015. dec. 3. 11:22
 3/66 anonim ***** válasza:
93%
Hát jó, vannak ilyen emberek, erre csak ezt lehet mondani. Legalább nem bánt se téged, se a gyerekedet fizikailag. Nem muszáj elviselni ezek után. Anyukád elzavarta, tehát, könnyebb dolgotok lesz, majd megmondod anyukádnak, ha családi összejövetel lesz, akkor ne hívja el a testvérét.
2015. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
87%

Tedd túl magad rajta, anyud elintézte a dolgot.

Nem hiszem, hogy ez rosszindulat, ő nehezebben viseli az ilyesmit, nyilván régen volt már kisgyerek a közelében. Az, hogy ilyen módon adott hangot a nemtetszésének, egyszerűen bunkóság, pláne, hogy ő vendégként volt jelen. Nem érdemes ezen pörögni.

Valljuk be, alapesetben senki nem örül, ha ebéd közben kakit kell szagolnia, viszont egy családban, ahol pelenkás csecsemő van, ez megesik. Ha őt ennyire zavarja, az lett volna a helyes, ha elnézést kér és kimegy pár percre.

2015. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 acelsziv ***** válasza:
74%
Anyukád megoldotta, te meg ne rágódj rajta. Ilyen hát ilyen. Örülj a gyerkőcödnek és ne terheld azzal, hogy ideges vagy.
2015. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom o ugy szokta kiizzadni. Kivanom neki hogy keruljon meg olyan allapotba hogy forgatni es pelenkazni kelljen...
2015. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
62%

Gondolom, nem ez volt az első eset. Nem tudom elképzelni, hogy egyébként kedves lenne, csak most volt ilyen.

Szerintem az is lehet, hogy szeretett volna gyereket, csak mivel nem lett neki, így megkeseredett. Én sajnálnám.

De az a legegyszerűbb, ha többet nem jön a családi ebédekre. Anyukád jól tette, hogy helyretette.

Nem egy nagy gyerek vagy egy felnőtt kakilt a szoba közepére :) Nem volt jogos a beszólása, csak direkt kötözködni akart. De hát akkor meg viselje a következményeit.

2015. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
25%
De mitől ment el az étvágya? Max a hangot hallhatta, a pelusból és több réteg ruhából nem jön ki a szag amíg átérsz a babával a másik szobába pelenkázni. Nyilván valami más gondja-baja van/volt. Nem kell vele foglalkozni.
2015. dec. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
56%
Valahol megértem, én is utálnám ebéd hözben az átható sz@razsgot érezni. Lehet hogy nem először fordult elő vagy csak később tetted tisztába a gyereket.
2015. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
78%
Ha jöl értem, ugyanott tetted tisztába, ahol ettek, ami nem túl tapintatos. Attól persze ő még bunkó, ha azt gondolta, hogy otthon kellett volna hagyni a gyereket.
2015. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!