Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A férjem húga nem tud rendesen...

A férjem húga nem tud rendesen vigyázni a gyerekünkre, de a férjem őt védi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor rá kell bíznunk, de csak árt a kisfiúnknak,mert nincs türelme hozzá .pl.hogy éjszaka ne járkáljon azt mondja neki,hogy kint van a folyosón egy nagy kígyó.A gyerek meg már otthon is sír ha leoltjuk a villanyt,mert fél a kígyótól.Meg olyanokat mond neki,hogy ne nyúlj a sütőhöz,mert meghalsz.Egyszer az abortuszról beszélt a barátnőjével,és mikor a fiam megkérdezte,hogy mi az,ő szépen elmagyarázta...Mondtam már a férjemnek,hogy kérdezzünk meg mást,hogy nem tud-e vigyázni rá,de azt mondja,minek,húgánál van a legjobb helyen...Elfogult iránta.De szerintem nem normális...

2016. dec. 11. 18:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Oldjátok meg, hogy ne éjszakázzatok egyszerre, vagy egyikőtök változtasson munkahelyet!

HA nem megy, akkor keressetek bébiszittert, aki odajön hozzátok, persze ez nem lesz olcsó.

2016. dec. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ja, ha a sógornőd nem alkalmas bébiszitternek, akkor keresni kell egy másikat, ennyi.
2016. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
70%

Én a saját 4 éves fiamnak is mondtam már, hogy ha pl. kiszalad az útra, elüti egy autó, meghalhat, nincsenek rémálmai tőle, viszont nem szalad ki az útra.


Én semmi pénzért nem vigyáznék más gyerekére hosszabb időn át, pedig hármat nevelek egészségben, boldogságban, elvileg van tapasztalatom. Hát ennek ellenére a harmadik gyerekem is meg tud még lepni 1. a kérdéseivel 2. csínytevéseivel 3. azzal, hogy nem válnak be nála azok a módszerek a fegyelmezésre, amik a másik kettőnél beváltak. Valamint még a harmadiknál sem vagyok elég tapasztalt (vagy inkább szuperképességú), hogy minden kis balesetet meg tudjak akadályozni. Ha saját gyereknek kis búb nő a fején: simogatás, puszi, hideg késsel lenyom, két perc múlva elfelejtjük. Ha más gyerekével történik ugyanez, míg én vigyázok rá, a szülők szemébe se tudnék nézni. És minél jobban stresszel valaki ilyeneken, annál rosszabb.



Ha a sógornőd nem mer nemet mondani, állj te a sarkadra, engem biztos nem tudna ilyen helyzetbe kényszeríteni a férjem. a gyereknek a legrosszabb, nem elég, hogy sokat kell mással lennie aki nem szívesen vigyáz rá, még azt is érzi nyilván, hogy te meg nem szívesen bízod a sógornődre, mert nem tartod rá alkalmasnak. Nagykönyv szerint az ilyen helyzetekben szoktak a gyerekek egyébként legproblémásabban viselkedni, szóval ördögi kör, amit haladéktalanul meg kell szakítani, és azonnal egy tapasztalt, hivatásos bébiszittert keresni, a férjed meg spóroljon máson, ahelyett, hogy három emberrel szúr ki de nagyon, a fukarsága és kényelmessége miatt.

2016. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!