Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Tanácstalan vagyok mit tegyek?!

Tanácstalan vagyok mit tegyek?!

Figyelt kérdés
22 éves nagybácsi vagyok, és úgymond előttem áll az élet, kiköltöztem Angliába hogy segítsek nővéremnek akinek 4 gyereke van, a férje egyetemen van (30 éves), nővérem dolgozik hogy el tudja tartani a családot és hogy tudja fizetni az albérletet, a gyerekekre viszont valakinek kell vigyázni. Sajnos elvállaltam, életem legpokolibb 11 hónapja volt, a legnagyobbik gyerek 4 éves, nagyon hisztérikus, szemtelen és zsarnok, a középső 3 éves, nagyon szófogadatlan és érzékeny lelkű (bármit is szólsz hozzá elkezd sértődötten sírni) az utolsó 2 pedig 1 éves ikrek, velük könnyebb dolgom van. 11 hónap után anyu leváltott és elkezdtem munka után keresni, semmilyen munkatapasztalattal 2 hónap alatt sikerült találni egy szezonális munkát, másfél hónap után szintén munkanélküli lettem és anyu márciusban vissza akar menni ami azt jelentette hogy nem lesz ki vigyázzon a gyerekekre. Én nem akarom újra elvállalni, szeretnék egyedülálló felnőtt életét élni, de úgy érzem hogy muszáj, mert akkor rossz helyzetbe kerülnének és a lelkiismeretem tönkretenne... Bárhogy is döntök rossz végét látom a helyzetet...

2017. jan. 23. 11:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ötlet: a nővérednél töltött bébiszitterkedést próbáld meg munkatapasztalatként lepapírozni. Ugyanis tagadhatatlanul az!
2017. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!