Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Amerikában meghalt rokon...

Amerikában meghalt rokon temetésére tényleg tiszteletlenség lenne így menni?

Figyelt kérdés

A párom testvére elhunyt amerikában, ott fogjuk eltemetni, ami tetemes összeg, hitelből fogunk kiutazni stb, mert csak így tehetjük meg. Ez fel fog emészteni pár napot odakinnt, így hát én ugy gondoltam, hogy ha már kint vagyunk akkor egy kis városnézés stb, hát mégis csak amerika ahova valószínűleg soha többet nem fogunk tudni kijutni. Sajnálatos ez, meséltem a barátnőmnek az "ötletet" (páromnak még nem) és azt mondta, hogy szerinte ez tiszteletlenség lenne és hogy jut eszembe ilyen?

Most őszintén, mi a véleményetek? Szerintetek sem ott van a helye ilyenkor annak, hogy a temetés után maradjunk egy pár napot és körülnézzünk?

Kiváncsi vagyok a véleményekre, mert addig fel sem merem vetni a páromnak.....

Köszönöm!


2017. máj. 21. 22:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
48%

Furcsák ezek a vélemények. Nekem nincs testvéren, de úgy gondolom, hogy a testvéri kapocs mindent felülìr. Alap, hogy el kell menni a temetésre, ha hitelből, hát hitelből...muszáj, olyan nincs, hogy valaki nem megy el a testvére temetésére.

A másik, hogy a párodnak mennyire van a gyász közben kedve várost nézni? Erre utalhatott a barátnőd.

Ha a párodnak van kedve, nyugodtan szétnézhettek, ha már ott vagytok.

2017. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!