Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nálatok is megy otthon a...

Nálatok is megy otthon a kivételezés?

Figyelt kérdés

Mama szerint ez normális, szerintem viszont undorító. Már évek óta megszűntek iránta a jó érzéseim, mert egy ilyen embert nem lehet tiszta szívvel szeretni. Állandóan sérteget, méghozzá nem is fogja vissza magát, azon kívül sohasem kérdezi meg, hogy milyen napom volt vagy valami. Bezzeg öcsém :D Ha hazaér a suliból, mama felkiált, hogy "Hála Istennek! Mesélj!". Mindig elé van téve a kaja is, egy tejbegrízt sem hajlandó a 20 éves öcsém megcsinálni magától. Persze ha kiszolgálják, miért is tenné?


Mama minden cseszegetéshez hozzáteszi, hogy már felnőtt vagyok, viseljem el. Nem hiszem, hogy ez feljogosítja a bunkózásra, de már többször kijelentette, hogy nem kér bocsánatot, törődjek bele, majd ha lesz két gyerekem, én is a kisebbet fogom szeretni inkább. :D Remélem, azt már egyedül öcsémtől várja el, hogy ápolni fogja öregségére.


Jó érzés volt ezt kiírni magamból, de nem kérek tanácsokat, ezen úgy sem lehet változtatni. Helyette írjátok le ti is, ha hasonló bánásmódban részesültök otthon, mint én. :)


2017. jún. 2. 15:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekem is mamám kivételezik az unokahúgommal ,mert neki meghalt az anyja ,és most már mondhatni csak vele törődik ,de én már hozzászoktam
2017. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
78%
Nálunk ez régebben volt...Anyai nagyanyám sokszor bánt lekezelően a testvéremmel,mert ő mindig is egy álmodozó csodabogár volt,amolyan művészlélek (ezt mondjuk örökölte :D ) ,viszont a nagyi meg a dolgos,sosem rest asszony,az a ,,mindentmegcsinálokegynapalatt" fajta,aki ebéddel várja a családot,kertet művel,nyugdíjas létére még mindig dolgozik,sütit süt,takarít,unokázik,stb...Nos,az öcsémet nem nagyon bírta,sokszor megbántotta,beszólt neki,mindig ő volt a bűnös,pedig heten vagyunk unokatesók.Bezzeg nem úgy a 2 legkisebb..El voltak kényeztetve,nagyi mindig ajnározta,dicsérte őket agyba-főbe,a 2 kis herceg..Ezért egy időben ők ketten nagyon ki voltak utálva a maradék öt gyerek körében.Mostanra,évekkel utána,teljesen megjavult a helyzet,időközben a 2 kicsi is megnőtt,nagyi meg megenyhült kivételezés terén,mindannyiunkat egyformán szeret.Nem olyan durva történet ez,mint az itt leírtak többsége,nálunk ez volt,ezért leírtam. :)
2017. jún. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!