Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ki hibázott most?

Szerintetek ki hibázott most?

Figyelt kérdés

Távoli rokonok villámlátogatásra (nem előretervezett látogatás volt, hanem néhány percre akartak volna beugrani) jöttek volna a lakásomba.

Ők már tudják, hogy én nem szeretem a kutyákat (macskáim vannak, akik félnek a kutyáktól), de mégis úgy akartak volna meglátogatni engem, hogy magukkal hozzák a kutyáikat.

Én nem engedtem be a kutyákat lakásomba, ezért a rokonok sértődötten kezdtek el velem veszekedni. Én higgadtan magyaráztam nekik, hogy a lakásomban macskák vannak, akik félnek a kutyáktól, ők mégis engem hibáztattak. A látogatásból végül nem lett semmi.


Szerintetek ki most a hibás?



2018. jan. 25. 23:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
98%
Ha előre közölted, hogy kutyák nem mehetnek akkor a rokonok hibáztak.
2018. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
17%
Villámlátogtás: 5-10 perc.. Addig kibírták volna különzárva a cicák nem?
2018. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Villámlátogatás. Aha.. Ismrerem az ilyet, 5 perc, aztán még este tizkor se lehet kipaterolni a pereputtyot, sőt még önkiszolgálnak is..
2018. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
Mert miért zárta volna be a macskait? Kit érdekel, hogy 5 vagy 10 perc, mikor szólt nekik? Ennyire lehetnének tekintettel egymásra az emberek, hamár külön el is lett pofázva nekik. :D
2018. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%

5-10 percig kibírták volna a kutyák is a kocsiban, nem?


Kicsit OFF: A mi házunkban nincs semmilyen állat, de így se engednék be kutyát a házba. Nekem ne hullajtsa a szőrét a szőnyegre, ne másszon fel az ágyra stb. Tavasztól őszig még a kertbe sem engedném be, nehogy letapossa a virágokat vagy a veteményt.

Nem is hallottam olyanról, hogy valaki úgy megy vendégségbe, hogy állatot visz magával.


Kérdező, legalább megtudtad, mekkora ősbunkók, és ezután így is viszonyulsz hozzájuk!

2018. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
12%

5! A kocsiban is kibírták volna, ez igaz.



De az előtted szólóval nem értek egyet, nem kell egyből támadni. nem feltétlenül rossz indulat vezérelte a rokonokat.

2018. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
23%

Előző remélem gyereked sincs,ne h a steril környezetet

meg a szőnyegedet kanapédat összekoszolja. :)

2018. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
5 osnek szolt. :)
2018. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Azért a macska sem a steril környezet velejárója...


Én nem szeretem a kutyákat, a macskáim sem, s hiába tudtak erről a rokonok, mégis bunkók voltak velem.

Én udvariasan voltam velük, és mégis én voltam a hibás! Veszekedtek velem!

2018. jan. 25. 23:49
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Neked adok igazat. A te lakásod, ha merő finnyásságból nem engeded be a kutyákat, az is a te dolgod, de neked még igencsak jó okod is volt rá s ezt tudták is. Innentől abszolút semmi felelősséged meg semmi. Ők viszont bunkók voltak.
2018. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!