Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ki hibázott most?

Szerintetek ki hibázott most?

Figyelt kérdés

Távoli rokonok villámlátogatásra (nem előretervezett látogatás volt, hanem néhány percre akartak volna beugrani) jöttek volna a lakásomba.

Ők már tudják, hogy én nem szeretem a kutyákat (macskáim vannak, akik félnek a kutyáktól), de mégis úgy akartak volna meglátogatni engem, hogy magukkal hozzák a kutyáikat.

Én nem engedtem be a kutyákat lakásomba, ezért a rokonok sértődötten kezdtek el velem veszekedni. Én higgadtan magyaráztam nekik, hogy a lakásomban macskák vannak, akik félnek a kutyáktól, ők mégis engem hibáztattak. A látogatásból végül nem lett semmi.


Szerintetek ki most a hibás?



2018. jan. 25. 23:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
81%
Én kutya bolond vagyok, de mivel az én kutyám fél a legtöbb kutyától, én sem engedtem volna be őket. Pláne így, hogy rá sem kérdeztek.
2018. jan. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%

Hatalmas kutyabolond vagyok, 2 is van, barátokkal rendszeresen járunk egymáshoz kutyával. Van aki külön kéri, hogy vigyem őket, vagy azért jön hozzám hogy kutyázzon.

DE! Hatalmas bunkók voltak a rokonaid. Ha nincs előre tisztázva akkor nem viszek állatot! Főleg ha külön megkérnek rá. Teljesen alap.

2018. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
94%
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ez talán nem "hiba", hanem nagyfokú illetlenség, a másik ember ízlésének, érzelmeinek semmibe vétele a rokonaid részéről.
2018. jan. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%

nem volt igazuk a rokonaidnak, ne gyötörd magad. te előre szóltál, ők mégis rád akarták erőltetni a kutyájukat. ez az első bunkóság.

de hogy még ezután veszekednek is veled, az mindennek a teteje.

2018. jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%

Hogy már én is beszálljak a büdös-e a macska kérdésbe, én nemmel szavazok :D

A bundájuk kekszillatú - de tényleg és annyira finom -, a vécéjüknek meg még sosem volt szaga, igaz, jó drága almot is használunk, mert nem bírom, ha negatív értelemben illatozik a lakásom :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: abszolút ők voltak a bunkók. Úgy értelmezem, hogy a közelben jártak és fel akartak ugrani hozzád, azt meg elfelejtették közölni, hogy ebbel vannak? Megesik az ilyen, ez nem is probléma. Azt is megértem, hogy nem akarták az utcán/folyosón kikötni a kutyákat. Ilyenkor el lehet poénkodni a dolgot, én biztos kiültem volna velük valahova egy-egy csésze kávéval. Na de hogy ezért veszekedjenek? Amikor ott vannak a macskák, ami azért elég jó érv, szerintem. Én sem engednék be kutyát a lakásba, még akkor sem, ha nem lennének épp itthon a cicáim. A kutyának csak rövid látogatás, a macskák viszont jó sokáig éreznék még a szagát és nem éreznék biztonságban magukat a saját otthonukban.

Nem vagyok az a fajta ember, aki elvakultan imádja a macskáit, de nekik is vannak itt alap jogaik. Például, hogy kényelemben és biztonságban érezzék magukat itthon.

2018. jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
56%
En mar csak azert se turnem meg a kutyakat a hazamban, mert utalom oket, ws felek toluk. Nyomos okom van ra, mielott ramszallnanak a hatalmas kutyabolondok.
2018. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%

Aki 5-10 percre megy, az MINEK viszi a ktyáját?!


Pláne távoli rokon, abból szokott az lenni, hogy mr négy órája szívják a véred, te meg hülyét kapsz, mert nyilván lett volna jobb dolgod is, mint őket pesztrálni.


Amúgy a kutyák meg kibírják azt a negyed órát a kocsiban.

2018. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%
Neeem! A cicáknak plüss állat szaguk van ☺ legalábbis az enyémnek az volt. A kuytusoknak kutya szaguk van ami szerintem nem kellemes. Neked van igazad. Állattal nem illik vendégségbe menni.
2018. jan. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
95%
Azért azzal nem értek egyet, hogy a kutyákat addig zárják a kocsiba. Szegény kutyák. Inkább azt kellett volna mondaniuk, hogy erre jártunk, ne haragidj kutyákkal vagyunk. Le tudnál jönni 10 percre? Hogy így be akartak menni a cicákhoz az állatokkal az borzasztó neveletlen dolog. Nem is értem ilyen emberek mit képzelnek magukról? És még ők háborodtak fel? Jól tetted, hogy nem engedted be őket. Mondjuk a cicák akár el is kaphatnak valamit a kutyáktól mert a kutya kijárós a cica meg nem. Erre is gondolhattak volna.
2018. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
85%

Mikor végre megkaptuk a menhely önkéntesétől a kiskutyánkat, mentünk be a városba, intézni a dolgainkat, és vittük őt is magunkkal. Szóltunk tesóméknak, hogy nálunk van már a négylábú, jöjjenek le a lépcsőház elé, nem szeretnénk felvinni, mivel nekik nincs semmilyen háziállat. Mondták, nyugodtan menjünk fel, nem lesz gond. Tényleg nem volt, de ha azt mondták volna, hogy ők inkább lejönnek, nem lett volna sértődés belőle.

Én mint kutyás azt mondom, hogy bárhova megyek, és velem van a kutyus is, előre szólok, és ha valahova nem tudunk be- vagy felmenni, akkor megoldjuk máshogy, tiszteletben tartom a másik döntését és gondolatát, hiszen én megyek vendégségbe.

Ha pedig hozzánk jön valaki négylábúval, kérjük, szóljon előre, mert a miénk elég egyenuralkodó, így nem mindig van kedve mással foglalkozni, illetve féltékeny lesz, és a "kis" 50 kg-jával nem olyan egyszerű ezt kezelni, főleg, ha bepörög. :)

Tehát kedves kérdező, én megértelek, és szerintem annak kell alkalmazkodni, aki vendégségbe megy, és nem annak, aki otthon van, függetlenül attól, hogy milyen állat van otthon. :)

2018. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!