Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ki hibázott most?

Szerintetek ki hibázott most?

Figyelt kérdés

Távoli rokonok villámlátogatásra (nem előretervezett látogatás volt, hanem néhány percre akartak volna beugrani) jöttek volna a lakásomba.

Ők már tudják, hogy én nem szeretem a kutyákat (macskáim vannak, akik félnek a kutyáktól), de mégis úgy akartak volna meglátogatni engem, hogy magukkal hozzák a kutyáikat.

Én nem engedtem be a kutyákat lakásomba, ezért a rokonok sértődötten kezdtek el velem veszekedni. Én higgadtan magyaráztam nekik, hogy a lakásomban macskák vannak, akik félnek a kutyáktól, ők mégis engem hibáztattak. A látogatásból végül nem lett semmi.


Szerintetek ki most a hibás?



2018. jan. 25. 23:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
84%
Ezt az én rokonaim is eljátszották, pedig súlyosan allergiás vagyok a kutyákra ( sajnos) Az allergia ha kutyával vagyis kutyaszőrrel érintkezem szinte rögtön tele lesz a testem viszkető hólyagokkal amik elviselhetetlen viszketést eredményezz, így sokszor véresre kaparom. Persze ilyenkor 3 napig dolgozni sem tudok. A rokonaim tudják. A legtöbb rokon úgy is áll hozzá, hogy ahol tudnak segítenek. Pl ha meghív egy kutyás rokon akkor ő mindent megtesz hogy elmenjek, védve legyek. De nagybátyám szándékosan olyan helyzetbe akar hozni, hogy érintkezem a kutyáival. Az érintésre elég ha a kutya hozzámdörgőlödik. Hozzájuk sosem megyek ,így ők akarnak jönni hozzám. Mindig mondom, hogy kutya nem jöhet, de mindig jönnek a 2 németjuhásszal. Nem engedem be őket ezért 5 perc pocskondiázás után elmennek. Ma már ha kérdezik, hogy jöhetnek nemet mondok. De a szokásos műsor lesz. Jönnek kutyákkal, 5 perc hiszti majd elmennek. Mire jó ez nekik ma sem tudom.
2018. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
88%

Azta, micsoda kitartó ember a nagybátyád :D

Én ajánlanám neki, hogy fektesse be inkább valami hasznosba :D

2018. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
90%
Az nem gáz hogy megsértődnek, de még veszekednek is!!! Ezek után mit vártak? Hogy mégis szeretettel beengeded őket? Neked van igazad, bunkók a rokonaid!
2018. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a "táska kutyák" vagy normális méretű kutyák?
2018. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk is van kutyánk, labrador, de nem szoktam sehova vinni :S Biztos én vagyok a fura, hogy van szívem kint tartani 5000 nm-es kertbe, kennelje, háza van. De én a saját kutyánkat se viszem be a házba, se nyaralni, se étterembe... Sanyarú a sorsa!
2018. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
45%

Ó persze, ez kész állatkínzás! :DDDDD

Egy másik kérdésnél a kérdező anyja nem akarja a macskákat beengedni a házba. El is mondják mindennek a "jóságos" válaszolók! Meg azt tanácsolják a kérdezőnek, jelentse fel az anyját állatkínzás miatt. Elképzelem, hogy kijön a hatóság megnézni, hogy kínozzák a cicát, aztán kiderül, hogy csak arról van szó, hogy nem mehet be a házba.

Érdekes elképzelése van egyeseknek a világról...

2018. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyás is és macskás is vagyok. Mindkettő van lakásban, jól elvannak. De ha valaki külön megkér, hogy ne vigyek kutyát, és csak egy 10 percre ugrok be akkor nem viszem be. Akkor vagy kint hagynám a kocsiban arra a pár percre vagy megkérném a házigazdát, hogy jöjjön ki beszélgetni. Nem még én álljak neki veszekedni pár perc miatt. Ráadásul soha nem vinném úgy senkihez, hogy nem telefonálok előtte és beszélem meg, hogy egyáltalán megyünk és jöhet e a kutya, pont az ilyen helyzetek miatt.


Kutyásként (és macskásként) is azt mondom, hogy itt a rokonok hibáztak.

2018. febr. 2. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!