Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ki hibázott most?

Szerintetek ki hibázott most?

Figyelt kérdés

Távoli rokonok villámlátogatásra (nem előretervezett látogatás volt, hanem néhány percre akartak volna beugrani) jöttek volna a lakásomba.

Ők már tudják, hogy én nem szeretem a kutyákat (macskáim vannak, akik félnek a kutyáktól), de mégis úgy akartak volna meglátogatni engem, hogy magukkal hozzák a kutyáikat.

Én nem engedtem be a kutyákat lakásomba, ezért a rokonok sértődötten kezdtek el velem veszekedni. Én higgadtan magyaráztam nekik, hogy a lakásomban macskák vannak, akik félnek a kutyáktól, ők mégis engem hibáztattak. A látogatásból végül nem lett semmi.


Szerintetek ki most a hibás?



2018. jan. 25. 23:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
81%

A sajat hazadban veszekednek veled a rokonaid, hogy nem engeded be a kutyaikat ugy, hogy elore szoltal, ne vigyek oda? Hany eves vagy, 15?


Ugy vagtam volna ki oket a kutyaval egyutt, hogy a labuk nem eri a foldet, ha meg nekik all feljebb...

2018. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
70%

7-es, csalódást okozok, mert vannak.


De nem hullajtják a szőrüket. :DDDD

Továbbá pelenkát adunk arra, amelyik még nem szobatiszta, így ilyen nyomok sincsenek a házban.

A 4 éves eddig egyszer hányta össze az ágyneműt. Ha ez 4 év alatt hússzor fordult volna elő, akkor sem mérhető ahhoz, ha egy állat minden nap ott van.

Mint ahogy a gyerek eleve nem mérhető az állathoz. Ez az én véleményem.


Egyébként ilyen ökörséget még életemben nem hallottam, hogy vendégségbe kutyával mennek.

2018. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
96%

"De az előtted szólóval nem értek egyet, nem kell egyből támadni. nem feltétlenül rossz indulat vezérelte a rokonokat."


Ne haragudj, de igen, képzeld felbaszna agyilag, ha a kérésemet semmibe vennék. :D

2018. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%
A rokonaid a hibásak. Kutyával előzetes egyeztetés nelkül nem illik vendégségbe menni mert nem mindenki szereti a lakásában az állatot. Ahol macskák vannal pedig kifejezetten bunkóság. Nincs olyan, hogy a háigazda zárja be az állatait a kutyák miatt. Miért zárná be, ők vannak otthon. Én pl.allergiás vagyok a kutyaszőrre. Fuldoklom , taknyom nyálam összefolyik tőle....sajnos vannak olyan kutyás ismerőseim akik képtelenek ezt felfogni. Nem értik, hogy nem tudom beengedni az ajtón a kutyát különben el kell, hogy költözzek a lakásból és hozzájuk sem tudok átmenni vendégségbe mert megfulladok és a gyógyszer is csak kb. Fél óráig ad tolerálható állapotot. Én megmondtam volna a rokonoknak, hogy ahol macskák vannak oda nem illik kutyával menni....és aki ezt nem tudja az egy paraszt.
2018. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
94%
Primitív bunkó állatok a távoli rokonaid! :D
2018. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
97%
A rokonok. Állattal nem megyünk vendégségbe csak ha megkérdeztük róla a házigazdát. Ha mégis akkor sűrű szabadkozás mellett, elfogadjuk ha ne enged be. Ha tudjuk, hogy nem kedveli a kutyákat az otthonában bunkóság. Ha macskái is vannak akkor minősíthetetlen parasztság.
2018. jan. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
Én sem örülnék a kutyának pedig nincs macskám. Max akkor engedném be ha a gazdája lemosná a lábát rendesen és nem lenne sáros a szőre. A kanapéra így sem szeretném ha felugrálna mert nem szeretem a kutyaszagot. A cicának nincs szaguk, ők nem zavarnak. ❤ a rokonok voltak a bunkók. Nem is értem, hogy gondolták ezt? Hogy lehet cicás lakásba kutyával menni?
2018. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora bunkókat.. . állatokkal menni vendégségbe?
2018. jan. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
azt kellet volna mondani nekik,hogy hozzanak a lakásodba tehenet kutyák helyett az legalább ad tejet. :)
2018. jan. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
60%

17essel annyiban nem értek egyet, hogy nincs szaguk a cicáknak, mert olyan büdöset még egy kutyánál sem éreztem, amit a macskák ki tudnak eregetni. Ezt leszámítva egyet értek!

Bunkók voltak a vendégeid! Jól tetted, hogy kiálltál magadért és a cicákért!

2018. jan. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!