Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb pofátlanság/bunkóság, amit rokonoktól kaptatok? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 10:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
6os, én bundástól rúgtalak volna fel, ezt komolyan mondom, nem még hordani.
2018. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

#11 akkor nem tudod mennyit ér egy bunda. Bizonyos körökben még mindig viselik, hidd el.Amikor látta milyen bundákat kaptam a férjemtől,mindig mondta hogy óóó jaj neki is kell. Azért kapott ő is. Arról nem volt szó hogy elcseréli valami gagyi párezer ftos sz@rra meg bizsura.

De akkor mondom még valamit: Elvittük magunkkal külföldi nyaralásra, majd utolsó nap közölte, hogy "háááát jobban tetszett volna, ha inkább odaadjátok a repjey árát".

2018. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
*repjegy
2018. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%

Amikor az egyik rokoni család lehúzott minket 25 ezer FT-tal, aztán amikor vissza akartuk kérni, még csinálták a műsort, hogy családon belül pofátlanság pénzt visszakérni, meg különben is, nekünk úgysem hiányzik, adhatnánk többet is.

Ekkor megmondtam a tuskónak, hogy dugja fel a 25 ezret magának, mi legalább nem pottyantunk gyereket a szemétkupac tetejére nincstelenként. Erre úgy megsértődtek, hogy ránk vágták az ajtót és megszakították a kapcsolatot.

Ez volt kb 4 éve. Azóta se hiányoznak egy szemernyit sem.

2018. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
96%

Bírom az ilyen a kérdéseket.

*popcornt elővesz*

2018. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Ami bennem megmaradt, volt egy családi összejövetel, és találkoztam egy rokonnal (80 év körüli néni) akit nem láttam 8 éves korom óta (tehát 19 év telt el). Mikor meglátott azt mondta "hát te jól meghíztál mióta utoljára láttalak". A jó válasz a "maga meg jól megöregedett azóta"lett volna, de inkább ráhagytam.
2018. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%

Pár hónapig nagyon rossz anyagi rossz volt az anyagi helyzetünk, konkréten éheztünk. Minden falatott be kellett osztani, és mindig éhesek feküdtünk,keltünk. Mi a férjemmel minél kevesebbet ettünk,hogy a gyerekeknek kicsit több jusson. Aztán egyszer a kedves testvérem, és a sógornőm azt beszélték a fülem hallatára, hogy milyen szép, és aranyos arany fülbevalót vett a sógornőm a húgom gyerekének. Tudták, hogy rossz passzban vagyunk, legalább tapintatból nem előttünk kellett volna ezt megbeszélni.

Nagyon rosszul esett, hogy míg nekünk nincs mit enni, ők aranyat vásárolnak egymás gyerekének több 10 ezerért.

2018. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó: Ha az ő hibájukból éheztetek, akkor jogos a kiakadás, egyébként nem.
2018. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%
Unokatestvérem öngyilkossági tippeket adott nekem,amikor megtudta hogy vagdosom magam(még mindig van visszatérő depresszióm,de a vagdosásról már leszoktam). Nem akartam megadni neki azt az örömöt,hogy elbőgöm magam,ezért nem reagáltam rá sehogy. Egyáltalán nem mutattam ki,hogy rosszul esett. Valójában fizikailag is rosszul lettem a beszólásaitól.
2018. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Mi egy csomó mindent segítettünk egy rokoni családnak, de amikor nekünk lett volna szükségünk egy kicsi segítségre is, vagy eltűntek, vagy közölték, hogy oldjuk meg, mert nem érnek rá.

Ezt a szüleim megelégelték, és onnantól ők is ezt válaszolták minden egyes segítségkérésükre. Eleinte fel voltak háborodva, meg nekünk mennyire nehezünkre esik kicsit támogatni őket, de aztán egyszer csak elapadtak a kérések. Már több éve nem is hallottunk felőlük. Ilyen kihasználós, érdekrokonokra senkinek sincs szüksége.

2018. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!