Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb pofátlanság/bunkóság, amit rokonoktól kaptatok? Hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 10:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én sokszor fuvaroztam pár embert egy rokoni családból, mert hát "jaj neked van kocsid" "jaj el tudnál vinni" stb. Nem törődve azzal, hogy én is pihennék, főleg vasárnap, és nekem is plusz munka ez, na meg pénz. Aztán amikor egyre sűrűbben akarták magukat vagy néha bútorokat, más cuccukat furikáztatni egyik helyről a másikra, elegem lett. Közöltem velük normális hangnemben, hogy rendben van, vállalom, de X FT/km, mert a benzin nekem sincs ingyen, és én ezt a szabadidőmben csinálom, és még furikázás előtt kérem az összeget, utána szívesen elviszem őket a megbeszélt helyre.

Hirtelen nem lett fontos a dolog, és érdekes módon egyből meg tudták oldani maguk az egészet. Később még próbálkoztak mézes-mázasan, de amikor látták, hogy nem adom alább, és tényleg pénzt kérek érte, végleg leszoktak a kunyerálásról. Most már ha fizetnének érte sem vinném el őket sehova. Rühellem az ilyen kétszínű, másokat csak kihasználni tudó barmokat, akár rokonok, akár nem.

2018. ápr. 23. 12:54
 22/25 anonim ***** válasza:
34%

második válaszolónak!

kalap le szuperül csináltad.

ettől fogva nem lesz a kedvenced ez már biztos,de jól teszed ha szépen beállitod a határokat-amiket jobb ha nem lép át ez kedves néni. :))

2018. ápr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
67%
Még régebben anyukám keresztanyjánál voltunk, aki egy pár éve van együtt egy vele közel egykorú csávóval. Elég gazdagok, saját laptop alap náluk. A csávó mutatni akart nyaralási képeket a laptopján, de meg volt nyitva a böngésző, és be volt jelentkezve facebookra, ezért megkért hogy zárjam be a böngészőt, és nyissam meg a D meghajtót, utána csúsztassam neki oda a laptopját, mert ugye kib*szottul fárasztó lenne odanyúlnia érte. Nálam beidegződésszerűen megy hogy mielőtt bezárom a böngészőt kijelentkezek facebookról, most is így tettem. Épp hogy csak rányomtam a kijelentkezésre, ugye megjelent a facebook főoldal Email és jelszó ott volt beírva, csak egy enter lett volna visszalépni mire ő elkezdett üvöltözni meg káromkodni hogy mi a faszt csinálok. Mint mondtam, csak egy enter, és újra bent van, ill. mi a tökömnek csicskáztat ha ő jobban tudja mit akar ? Elég kicsinyes és szánalmas alak, akárcsak a legtöbb családtagom. Csak azokkal beszélek akikkel nagyon muszáj. 16F
2018. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
74%

Még nagyon sok évvel ezelőt az exem anyja, akkori anyósom ordenárén kisemmizte a lányát.


Kint is van a sztori


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2018. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
50%

Anyósnak nagyjából semmi sem jó amit nem ő csinál, emiatt a családtagok nem szívesen segítenek hiszen úgysem lesz jó... emiatt persze jön a szokásos siránkozás hogy mindig mindent neki kell csinálni. Sorozatosan morgott amikor együtt laktunk hogy minek rakok el befőttet, savanyút,meg lekvárt - úgysem eszi senki. Azért én terhesen nagy pocakkal,majd 1, aztán 2 kicsi gyerek mellett is csináltam. Ő csak kritizált, nem segített,még az unokákra sem vigyázott amikor csináltam,de amint elmentünk otthonról megjelent a sógornőm akin vagy 30-35kg plusz van mert iszonyatosan lusta és anyós tele pakolta a kosarát,szatyrát azzal amit csináltam.

Amikor szóltam neki hogy ne osztogassa el a gyerekek elől akkor még ő volt megsértődve!

2020. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!