Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családokban kit fogadnak el...

A családokban kit fogadnak el jobban/hamarabb? Ha a lány vagy a fiú meleg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 09:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19%

Azt meg persze nem meglepő az emberi közösségben (itt is), hogy aki kimondja az igazságot az gonosz, homofób, ésatöbbi, mert ugye nem nagyon szeretünk szembenézni az igazsággal, mert az bizony néha fáj meg büdös.

Aki meg elég intelligens hozzá az felül tud kerekedni ezen és felismeri, hogy attól, hogy kimondjuk, hogy egy meleg férfi általában másképp viselkedik, mint egy nem meleg, még nem támad fel az antikrisztus vagy jön el a világvége.

2018. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
De most komolyan, mondd már meg konkrétan, mégis miben viselkednek másképp a szexualitást leszámítva :D Mert folyton kibújsz ez alól, állítasz valamit, de semmilyen konkrétumot nem mondasz rá, csak terelsz.
2018. jún. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Ja és egyébként... attól, hogy te azt mondod, az attól még nem lesz igazság. Még ha felveszed hozzá a "jajj bántják a szegény mártírt, aki ki meri mondani az igazságot"-álarcot, attól sem lesz igazság. Konkrétumoktól, bizonyítható tényektől lesz, tőled pedig eddig a személyes véleményeken kívül még mást nem láttam.
2018. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%
#21 nem értek egyet. van egy évfolyamtársam, már 2 éve ismerem, barátok vagyunk, sokat beszélünk (kis évfolyam vagyunk) és csak fél éve tudom hogy meleg, mert elkezdett a barátjáról beszélni. a pofám leszakadt, soha nem gondoltam volna. persze nem mutattam hogy meglepődtem, nem akartam hogy félreértse és megbántódjon, imádom a srácot, nem nézek rá máshogy, de nem gondoltam volna hogy meleg. úgyhogy nem, nem egyértelmű. van akiről igen, de van jó pár olyan ember, akiről nem mondod meg (férfi és nő is)
2018. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13%

Továbbra is csak a szar demagóg dumát mondjátok és olyat tagadtok amilyet soha nem állítottam.

Soha nem mondtam, hogy MINDEN EGYES meleget fel lehet ismerni, az meg hogy neked, hogy volt egy barátod, akiről Te nem tudtad... Az égvilágon semmit nem jelent.

2018. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
#25: Én nem igazan tudom eldönteni, hogy igazad van- e, de valóban írhatnal konkret peldákat arra, hogy miben különbözik egyértelműen a hetero- és homoszexuálisok szociális viselkedése.
2018. jún. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
#25: Mert azzal viszont nem értek egyet, hogy a baráti társasagokba az esetek nagy részében, egyértelműn meglehetne mondani, hogy ki meleg és ki nem. Legfeljebb feltételezni, valószínűsíteni lehet és adódnak is félreértések ilyesmiből. Hiszen ha egy ferfit évekig "nem látnak nővel", azt könnyen "elkönyvelik" melegnek. És ugyanígy jarhat egy csinos nő is hasonló esetben.
2018. jún. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"hogy miben különbözik egyértelműen a hetero- és homoszexuálisok szociális viselkedése."

Mivel van a családomban meleg, elárulom h semmiben nem különbőzik a szociális viselkedése,pedig én full hetero vagyok,ő meg full meleg,de ugyan ugy éljük a saját párkapcsolatunkat,az ővé a hosszabb ideje tarto. És a szociális életünket is kb hasonloan éljük. A 60 % os nem oknélkül nem ir példát,mert nem tud irni rá. :) Nálunk hamar elfogadták unokaöcsémet,mivel már sok jel volt rá,nem ért senkit váratlanul,meg normális összetarto család vagyunk. Ez szerintem család függő inkább nem nemfüggő.

2018. jún. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!