Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családokban kit fogadnak el...

A családokban kit fogadnak el jobban/hamarabb? Ha a lány vagy a fiú meleg?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 09:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
7%
Ha senki sem meleg.
2018. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
15%

"Ugyanis a homoSZEXUÁLIS ember az csak a szexuális kielégülésben tér el a heteroSZEXUÁLIS embertől."

Ez meg simán csak turbóliberális ferdítés, mert az egyáltalán nem igaz.

2018. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
miért, mi másban különböznek? Magasságban?
2018. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
42%

Ismerek olyan családot ahol 4 gyerekből az egyik fiú meleg, a lány leszbikus.

A fiút jobban elfogadták. Lehet azért, mert rajta kívül még van 3, viszont lányuk csak egy. Illetve azt mondták abban csalódtak, hogy a lány nem fog szülni..

2018. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó vagyok, elírtam, szóval még 2 fiuk van :)
2018. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
4%

#13: például szociális viselkedésben.

Ha ezt tagadod, akkor csak azt árulod el magadról, hogy homokba dugod a fejed és valójában csak álszenteskedve, felhúzott orral fröcsögsz a témáról és a hozzá tartozó problémákról és valójában csak több kárt okozol, mintha meg sem szólaltál volna.

2018. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Normális családban nem nemi identites fügvénye h szeretem támogatom és elfogadom a gyerekemet.
2018. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 konkrétan miben különböznek "szociális viselkedésben" a melegek a heteroszexuálisoktól?
2018. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%

16.

Egyrészt, hol fröcsögtem?

Másrészt nem, nem különböznek, mint csoport, a nagy átlagos szociális viselkedésükben, ugyan úgy vannak köztük taplók, meg teljesen normálisak, mert jééééééé, emberek, mint te vagy én. Ha már viszont szociális viselkedésről van szó, merem állítani, hogy arányaiban több heteró bánt velem úgy, ahogyan nem kellett volna. Emberről alkotok véleményt, nem tömegről.

2018. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
8%

Senki nem állítottaa zt, hogy a melegek rosszabbak, gonoszabbak lettek volna, rajtatok kívül.

"merem állítani, hogy arányaiban több heteró bánt velem úgy, ahogyan nem kellett volna"

Az ilyen és ehhez hasonló baromságokat Ti képzelitek bele, nyilván nem véletlenül.


Én annyit állítottam, hogy az az állítás, hogy a meleg és nem meleg emberek között az egyetlen különbség, hogy mással bújnak ágyba ferdítés, hazugság, nem igaz.

Például egész biztosan meg lehet mondani egy baráti társaságban az esetek nagy részében, hogy ki a meleg és ki nem, anélkül, hogy neki állnának kefélni az asztal közepén.

Ettől én nem állítottam, hogy ők emiatt rosszabbak lennének, mint a heterók, csupán azt, hogy nem az az egyetlen különbség, hogy kihez vonzódnak.

A többi gyűlöletet Ti képzelitek bele és Ti gerjesztitek az ehhez hasonló hazugságaitokkal.

2018. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!