Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek ez elvárható?

Szerintetek ez elvárható?

Figyelt kérdés
Elkezdték nyújtani egy szépészeti szolgáltatást (amihez nem olcsóak az alapanyagok,stb.). És az elején fogadtad ingyen a rokonokat, de már megmondtad nekik, hogy ára van. És azóta nem jönnek (ami nemis zavar). Előtte amíg máshova jártak ott ugye természetesen fizettek érte.

2018. jún. 13. 13:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én rokonaim olyanok, hogy még pénzért se dolgoznék nekik. A barátaim viszont olyanok, hogy el se fogadnák ingyen.
2018. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Én is csak az anyagár árára gondoltam. De ők nem fizettek, aztan rendes árat mondtam (de még ígyis olcsóbban, mint máshol) és így sem.
2018. jún. 14. 13:31
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen lehet érteni a kérdést.
2018. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor járjanak nyugodtan oda, ahova addig jártak, míg nem voltál!


Ha olcsóbban számolsz nekik, mint amihez szokva voltak és nem kell, az ő bajuk.

Neked jobb is így, majd jönnek mások, akiknek standardan számolhatsz, nem kell azon ràgódni, hogy mennyit kérjek, hogy még épp ne fizessek rá.

2018. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!