Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet ennyire félni a...

Hogyan lehet ennyire félni a rokonoktól?

Figyelt kérdés

Ismerősöm (50+) panaszkodott, hogy a nagynénjét (akivel sohasem voltak jóban, így ritkán is találkoznak) be kellett engedni a lakásba, mert a néni szét akart nézni. ??? Évente háromszor-négyszer megy szétnézni. ???



Mikor elmondtam, hogy én gyakorlatilag mindenkivel megszakítottam a kapcsolattartást, akire nem vagyok kíváncsi, így például az ő helyében 1. soha be nem engedtem volna a lakásba, 2. elmondtam volna világosan a néninek, hogy az életben nem akarom látni.


Mivel társaságban voltunk, megkaptam, hogy én vagyok a hlye, mert nem lehet így viselkedni a rokonokkal. Tényleg én vagyok a hlye? Nem inkább az, aki 50 felett sem hajlandó a sarkára állni?


2018. szept. 11. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont most beszélgettem erről két kolléganőmmel, egyik 20-as, másik 50-es. Azt mondta a fiatalabb, nem akar nagy esküvőt, mert meg kell hívni rá utált rokonokat. Mondom, nem KELL. Azt hívnak meg, akit akarnak.


De mindketten komolyan bólogatva mondták, hogy de, meg kell, mintha egy matematikai tényt magyaráztak volna. Én nem értem, miért.

2018. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!