Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha rokon kér valamit, de...

Ha rokon kér valamit, de előtte évekig nyíltan ellenséges volt, mit tesztek?

Figyelt kérdés

Unokatestvérről van szó (nő az illető). Évekig nyílt színene ellenséges volt velem. Hátam mögött is, de szemben is nyíltan kimutatta. (Nem titok, kb. 8 évig ment így). Én igyekeztem kikerülni a látóteréből.

Most viszont az van, hogy kellene neki a segítségem. És bevallom, nem halnék bele, de egyszerűen nincs bennem semmi őszinte segítő szándék. Kis energiaráfordítással meg tudnám tenni, de nem akarom, mert túllépett az elmúlt években egy határon.

Célozgat, de úgy csináltam, mintha nem érteném. Utána nyíltan is megkért (pofátlanul emailben).

Ilyenkor hogy reagálnátok le?

Megmondanátok, hogy bocs, nem, mégpedig a múltbeli dolgok miatt?

Vagy pedig azt mondanátok, persze, igyekszem segíteni, közben letojnátok?



2018. szept. 13. 19:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tud vigasztalni. Valaki erre "fizikailag" képtelen...
2018. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!