Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
megszületett idén a kislányunk. Már akkor is kaptam az ívet hogy az esküvőt megkellett volna várjuk... Mert pocakos voltam már az esküvőn. Azóta megszületett a pici és én a legjobb barátnőmet akarom keresztanyának de a férjem meg a családja(főleg anyósom) az bátyját szeretné mert úgy illik mert ő a rangidős. Sógoroméknál is van gyerek és oda se minket kértek fel.... Hanem az asszonyka nővérét. Sógoromat amúgy se bírom mert olyan beképzelt magára... Egy szót se szól sose. A párom már azt is mondta hoyg a bátyja jól keres a feleségével hogy így jobban járunk mert a legjobb barátnőm egyedül nevel 2 gyereket, ott annyi nem jut... kő gazdagok sógoromék de ülnek a pénzen, olyan sóherek hogy mindent maguk csinálnak. Sógornőm hozott a picinek ruhákat de sztem csak azért mert kislány rucikat nézett ki. Ő mindig kedeskedik mindenkivel mintha 100 éve ismerné de aztán meg le se s*** az embert, rá se ír.

2018. szept. 25. 20:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És akkor ahogy szokás, minden vasárnap templomba is mentek?
2018. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen hülye szegény. :D
2018. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
31%
A férjed bátyja kell legyen. A barátnő ma barátnő holnap már nem biztos hogy az. A testvér mindig is testvér marad történjen bármi.
2018. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
88%
13as erre azert nem vennek merget!
2018. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

Én a családtagot választanám.

Nálunk mondjuk nem párt szoktak, hanem külön keresztanyát és apát. Szóval nálunk még az is lehetne, hogy a sógor a keresztapa, a barátnő meg a keresztanya.

Szerintem azért benned is lehet hiba. Sógornőd kedveskedik, erre leírod, hogy de biztosan csak azért, mert épp ruhákat nézegetett. Nem mindenki olyan, hogy írogat a másiknak. A lényeg, hogy amikor találkoztok, akkor kedves. Ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy a sógor mire költi a pénzét. Ha ül rajta, akkor üljön. Talán azért van neki ennyi, mert nem költekezik állandóan.

2018. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Ha járunk templomba ahhoz semmi közöd de ahhoz se ha nem járunk, mert nem ez volt a kérdés.

A barátnőmnek van párja, de nem élnek együtt és a férjem nem igazán ismeri ezért bizalmatlan

2018. szept. 26. 10:28
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi két gyereknél is megjártuk később, hogy barátot/barát párt választottunk anno keresztszülőnek. Az egyik keresztszülő az öcsém és természetes volt, hogy az akkori párja lett a másik. Csakhogy 12 év után szétmentek és maradt öcsém. Így a gyereknek nincs keresztanyja. Ami persze nem törvényszerű, mert tarthatta volna velünk a kapcsolatot, de egyre ritkábbak voltak a látogatások részéről, aztán elmaradtak. A másik gyerkőcnek, feleségem barátnője és párja lett a keresztszülő, de ők is szétmentek és maradt a barátnő. Ott keresztapa nincs. Az esküvő, meg tök mindegy,ne hallgass senkire. Nekünk, akkor februárban volt az esküvőnk, és egy hónap múlva született a gyerek. Nekünk fontos volt, hogy szülessen házasságba, tehát ezért. Szépek az esküvői képek az állapotos feleségemről, nagy pocival. Különleges volt. Havas, téli képek, állapotos menyasszonnyal.:-)
2018. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, az esküvőnket már nem hozzák fel, de akkor nagyon rosszul esett mikor a mennyasszonytáncnál mondogatták hogy ott 3-an táncolnak...

Az az igazság h én mar megpróbáltam nyitni a sógorom felé de ő nem veszi a lapot. Vagyis szerintük ő ilyen h nem barátkozik. De könyörgöm egy család vagyunk. Azt nem mondom h nem segített eddig mert orvos és ő miatta szülhettem rendes helyen de akkor is beszélgessen néha olyan dolgokról is amihez az ember hozzá tud szólni.

2018. szept. 26. 11:08
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

É-Kelet-Mo-n (Ukrajnához közel) az a szokás, hogy a keresztszülők kétfelől jönnek. Tehát mikor volt-férjem bátyjának lett egy fia, a férjemet kérték fel keresztapának, de engem, az akkori feleségét nem kérték fel keresztanyának, hanem az anyuka egy barátnője lett a keresztanya. Arrafelé ez az elfogad. Nekem tök furcsa volt a dolog, mert mifelénk is párokat szokás felkérni (a nővérem fiának én vagyok a keresztanyja és a volt-férjem a keresztapja, nem is volt kérdés).

Szóval amit itt írtak korábban, hogy a bátyja legyen a keresztapa és a barátnőd lehetne a keresztanya, ez is lehetne egy megoldás.

Amúgy én is a vérszerinti keresztszülőséget preferálom. Előbb kérnék fel rokont, mint barátot.

2018. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Barátnőm gyerekkorom óta a legjobb barátnőm és neki csak azért nem lettem a kereszt anya mert ő nem vallásos. Mármint úgy lett nevelve de ő a gyerekekre már nem erőlteti. Beszéltem vele erröl, azt mondta örül ha felkérem és elvállalja.

De rámírt ma a sógornőm is h mi van velünk mert tegnap írtam h nem érzem jól magam tehát ő is tapogatózik, szeretnék tudni hogy állunk! Nem szeretem az ilyen nem egyenes embereket

2018. szept. 26. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!