Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
megszületett idén a kislányunk. Már akkor is kaptam az ívet hogy az esküvőt megkellett volna várjuk... Mert pocakos voltam már az esküvőn. Azóta megszületett a pici és én a legjobb barátnőmet akarom keresztanyának de a férjem meg a családja(főleg anyósom) az bátyját szeretné mert úgy illik mert ő a rangidős. Sógoroméknál is van gyerek és oda se minket kértek fel.... Hanem az asszonyka nővérét. Sógoromat amúgy se bírom mert olyan beképzelt magára... Egy szót se szól sose. A párom már azt is mondta hoyg a bátyja jól keres a feleségével hogy így jobban járunk mert a legjobb barátnőm egyedül nevel 2 gyereket, ott annyi nem jut... kő gazdagok sógoromék de ülnek a pénzen, olyan sóherek hogy mindent maguk csinálnak. Sógornőm hozott a picinek ruhákat de sztem csak azért mert kislány rucikat nézett ki. Ő mindig kedeskedik mindenkivel mintha 100 éve ismerné de aztán meg le se s*** az embert, rá se ír.

2018. szept. 25. 20:49
1 2 3
 21/28 bollocks ***** válasza:
82%
Ha nem szereted a nem egyenes embereket, akkor mondd meg egyenesen a sógorodnak, hogy köszönöd az eddigi önzetlen segítségét, de a kölyök keresztszülei a barátnőd meg a kúrópajtija lesz.
2018. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy te kombinálsz? Azért abból hogy tegnap mondtad hogy szarul vagy és ma rá kérdezett hogy mi a helyzet nem az jön le hogy biztos a kereszt szülőség érdekli..
2018. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőd nem egyenes, mert megkérdezi, hogy hogy van, amikor korábban írtad neki, hogy nem vagy jól????

Ne képzelj már bele mindenbe rosszindulatúságot.

2018. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Szép barátnő vagy te is lenézed mert csak párja van egyedül álló anya,nem vallásos,nem is gazdag.. Felszínes vagy..
2018. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy lenézem a legjobb barátnőmet, te egyszerű?? Hányszor mondtam hogy én őt szeretném keresztanyának? Engem nem érdekel hogy nem fog kacsalábon forgó palotát venni a lányomnak
2018. szept. 26. 17:06
 26/28 anonim ***** válasza:
Akkor ezt kommunikáld el a kedves férjednek,ha nem tudtok ilyet megbeszélni az elég gáz.. Ezért nem kell pénzért házasodni h utána senkik legyünk és mindenről az urunk a pénzforrás döntsön.. Meg kéne beszélni,de ha te ebben a szép házasságban élből le vagy szarva h kit szeretnél Akkor ez ennyi, lesz a házas sógorod a keresztszülő és lehet visongani tovább a következő közös döntéses cirkuszig..
2018. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtöknek sincs igaza. Valami kompromisszum kell, pl sógor a keresztapa, barátnőd a keresztanya. Így mind a ketten engedtek is, meg választotok is. Ha mindenképp párt akartok, akkor válasszatok olyat, aki mind a kettőtöknek elfogadható.
2018. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták már többen is, legyen párod bátyja a keresztapa a barátnőd meg keresztanya. Azt meg, hogy a szokás szerint párt kell választani, most őszintén ki nem sza..ja le??? Legyen a gyereknek inkább két olyan ember a keresztszülője akiket nem kedvelsz, és ha olyanok amilyennek te gondolod őket, akkor valószínűleg a gyerek sem fogja, csak mert az a szokás?? Jézusmária. Agyamra mennek ezek az idióta szokások...azért mert Xnek meg Ynak száz éve ez pont megfelelt nem biztos, hogy onnantól mindenkinek az univerzumban úgy lesz jó. Amúgy, nekem keresztanyám anyám barátnője, keresztapám meg apám unokatestvére, pár év után mindegyik szart rám nagy ívben, amíg nem addig meg csak ajándékokat kaptam de semmi kapcsolatom nem velük az évi 2x-i találkozáson kívül. Szóval lutri így is-úgy is, tök mindegy kit választasz. És a kérdésedre válaszolva, hogy kinek van igaza: senkinek, nincs egy univerzális igazság, hogy ezt vagy azt kell választani, kompromisszumra kéne jutni és megoldódna a problémád. 30/N
2018. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!