Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek nem tiszteletlensé...

Szerintetek nem tiszteletlenség, hogy a szüleim nem bontják ki a karácsonyi ajándékozásnál az ajándékot, amit én adok nekik?

Figyelt kérdés
Olyan rosszul esik...
2018. dec. 24. 20:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Amit a testvéremtől kaptak, azt kibontották. Ezért esett nekem rosszul. Kiskorom óta tudom, hogy a tesóm a minden, mert fiú. Ezen már rég túl is tettem magam. Külön élek tőlük, ünnepek alkalmával találkozunk.

A tesómnak jónak mondható a kapcsolatom, legalábbis nem haragszunk egymásra, de olyan igazi tesók sem voltunk soha. Minden ünnep előtt tesómtól érdeklődöm, hogy minek örülnének.

Azért is esik külön rosszul, mert volt egy bor különlegesség amit vettem, ez csak dísz szatyorban volt, és nem mondtak rá semmit. Miközben arra amit a tesóm vett igen.

2018. dec. 24. 22:30
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékozni öröm, de ehhez az kell, hogy lásd, hogyan bontják ki az ajándékodat, és mennyire örülnek neki.

Szólj nekik, hogy bontsák ki, amikor átadod.

2018. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Fura emberek... Csináld te is ezt legközelebb. A testvéred ajándékát bontsd csak ki, amit tőlük kapsz, azt ne.
2018. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Na várj így már kicsit más.


Értenek egyáltalán az alkoholokhoz?

Egy laikust pont nem érdekel a bor, látja, hogy az, megköszöni, majd valamikor megissza.

Szeretek iszogatni, a lényeg hogy édes legyen és finom, de egy borért nem fogok örömtáncot lejteni, legyen az akármilyen drága vagy különleges.

2018. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%
Akkor neked a kivételezés fáj, nem kérdező?
2018. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nem értem. Egy dísztasakba tett bort nem vettek elő megnézni? Abban úgyis látszik hogy bor. Ha meg nem nagy borszakértők, mint ahogy én sem, hát nem nagyon fogják nézegetni. Látták bor, azt annyi.
2018. dec. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!