Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem mindenki bírja a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Van egy ovis gyerek a családban. Én nem szeretem a gyerekeket, nem tartom őket se viccesnek se aranyosnak és nem tudok és nem is akarok velük mit kezdeni. Kisebb korában sem foglalkoztam vele, hiába tukmálták... én nem fogok se gügyögni, se ringatni, se fürdetni, se játszani, nekem ez nem megy. Viszont akkor még kicsi volt és most már rosszabb, mert már futkorászik össze-vissza, hangoskodik, csapkod, ugrál, kiabál és én ezt egyszerűen nem tudom elviselni. A család többi tagja persze, imádja és el vannak olvadva tőle, imádják, hogy milyen aranyos, vicces, ügyes, szép stb., emiatt mindig jönnek látogatóba is. Én ilyenkor inkább elvonulok, mert már 10 perc után fáj tőle a fejem és idegesít. Viszont utána mindig én vagyok a bunkó, a gonosz, a szívtelen, stb., hogy miért nem vagyok képes legalább ottmaradni vele.
2018. dec. 26. 17:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%
Itt a remek lehetőség a kérdező előtt, hogy megnevelje a gyereket! :D
2018. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
90%

Semmilyen gyűlölet nincs benne, egyszerűen csak nem szereti őket. Valaki nem szereti a zabkását vagy a szomszédot...attól még nem gyűlölködik.

Egyébként sokan így vannak ezzel, csak nem merik felvállalni, inkább pár órát gügyögnek aztán közben meg hányni lenne kedvük. Tapasztalat. :D Inkább legyél őszinte mint egy kamus. ;)

2018. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
4%

Aztán sokra megy a kérdező ezzel a fene nagy őszinteséggel!


De persze, ha az összes rokonától meg akar szabadulni, akkor a lehető legjobb úton halad....

2018. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
5%
És azért ne hasonlítsunk már egy ovis családtagot a zabkásához!
2018. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
67%
Én ezt nem értem... Miért kötelező mindenkinek szeretnie a gyerekeket? Én el vagyok tőlük, de egy neveletlen visongó gyerektől borzongok. meg amikor a nő felteszi a buszra a hatalmas babakocsit. Venne egy autót nem a többi utas nyugalmát zavarná, meg segítségért esedezne, hogy a szaros kölkét segítsünk felrakni. Akinek nincs kocsija, ne szüljön. De a jól nevelt gyerekekkel nincs sok baj, csak annyi, hogy büdös az összes.
2018. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
11%

NEM kötelező szeretni a gyerekeket, de ne legyen már a világ vége az, ha 10 percre megkérik, hogy vigyázzon a gyerekre!


Elhiszem, hogy a kérdező saját kényelme meg az egója fontosabb, mint a családja, de azt hiszem, hogy ez a bolygó már rég kihalt volna, ha senki nem bírná türtőztetni magát....

2018. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
97%

Ha kicsit kevesebb ember lenne az nem lenne baj.

A minőség fontosabb lenne de hát ez van.

Nem mindenki bírja elviselni a kisgyerekeket és nem is szabad ráerőltetni nagyon kellemetlen érzés de nem mindenki tudja...

2018. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
8%

A lepontozásokból ítélve a kérdező valszeg egy éretlen tini, aki nem tud nyugodtan facebookolni, gépezni, mert a szülők rábízták a kishugit vagy öcsit, így kár is erre több szót pazarolni!


Boldog karácsonyt! :D

2018. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
3%
Nem minden ovis gyerek szereti a nagybácsit\unokatesót, mégis arra nevelik a szülei, hogy legyen kedves vele vagy viselje el, amíg ott van.
2018. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
89%

De tudtam, hogy jönnek majd a momzillàk, hogy remélik nem lesz gyereked.😂

Kérdező, szard le. Van ilyen, sokan nem szeretik a gyerekeket. Ettől nem leszel rossz ember. Nyilván nem kell a szülők szemébe mondani, elég, ha elvonulsz.

Én sem értettem soha szót a gyerekekkel, van ilyen. Ha megjàtszod magad se jobb, a gyerekek is levàgjàk, ha valaki nem csípi őket. Kár erőltetni.

2018. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!