Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miert nem lehet megerteni,...

Miert nem lehet megerteni, hogy mi erezzuk a cigifustot?

Figyelt kérdés

Atjott a nagyapam.

Vagy egy doboz cigit sziv el egy nap. Mondtuk neki, hogy a mi lakasunkban nem lehet dohanyozni. De hogy o az erkelyen.. mondom ott sem mert nyitva az ablak, behozza a szel, ha dohanyozni akar akkor menjen le az utcara. Erre kiment a lepcsohazba es az ajtonk elott bagzott amit persze behozott a szel. A baratnom megkerte, hogy ha ezt ennyire nem jepes tiszteletben tartani, akkor tavozzon. Azota sertodes van, hogy mi miert nem tudjuk elviselni a bagofustot egy oregembertol.


Most oszinten, kinek volt igaza?



2019. máj. 26. 13:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
8-as. Miért nekem üzened, miért nem a papának? XD
2019. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az erkelyen nem szigetel jol az ablak es behozza a szel a szagot.

A lepcsohazban pedig valoban tilos dohanyozni de ot ez nem zavarta.

Es lepcsozni nem kell, van lift.

2019. máj. 26. 14:36
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg van lift akkor igazán lemehetett volna.

5-ös voltam.

2019. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

"A baratnom megkerte, hogy ha ezt ennyire nem jepes tiszteletben tartani, akkor tavozzon."


Na itt a baj. Miért nem te kérted meg?

2019. máj. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Megérti, csak kb. leszarja :)

Általában a vendégnek illik tiszteletben tartani a házirendet. Ha nem megy, nem kell látogatni, ilyen egyszerű.

2019. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A baratnom szolt mert neki durrant el elobb az agya, mert erezte, hogy a lecsohazbol is dol be a szag.
2019. máj. 26. 14:57
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
De miért csak rokon kérhet meg rokont? Ha nekem jön valaki, beszéljek az anyjával?
2019. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%
Nektek. Én nem dohányzom, de egyáltalán nem zavar a cigifüst, konkrétan meg sem érzem. Felőlem rágyújthatnak mellettem, lakásban stb. és szoktak is, cseppet sem érdekel. Viszont valakinek ez nem mindegy és valakit zavar, ezt pedig úgy gondolom, hogy illene tiszteletben tartani. Szóval, ha már felhívtátok rá a figyelmét, hogy ne dohányozzon odabent, akkor ezt igazán nem lett volna megerőltető betartani és mondjuk lemenni a ház elé.
2019. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
Nektek van igazatok. Mondjuk en is bagósokkal semilyen kapcsolatot nem tartok, csaladból se dohányzik senki. Rühellem mikor azt mondja egy cigis hogy az autók is füstölnek az is büdös: ja csak az nem ugyanaz mikor töményen jön a kepembe a füst mert az előttem sétáló füstje hátrafele jön. Az összes bagós büdös a munkahelyemen is, a szájuk, a ruhajuk... tökre megértem a bnődet mert nekem nála hamatabb durrant volna el az agyam annyira utalom a füstöt
2019. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Ott, ahol akár egy nemdohányzó is van, nagy bunkóság rágyújtani. Még az utcán, séta közben is, nemhogy zárt térben. Igazatok van, én sem engedek senkit dohányozni a lakásomban. Ha maga a pápa látogatna hozzám, azt is kizavarnám :)
2019. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!