Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miert nem lehet megerteni,...

Miert nem lehet megerteni, hogy mi erezzuk a cigifustot?

Figyelt kérdés

Atjott a nagyapam.

Vagy egy doboz cigit sziv el egy nap. Mondtuk neki, hogy a mi lakasunkban nem lehet dohanyozni. De hogy o az erkelyen.. mondom ott sem mert nyitva az ablak, behozza a szel, ha dohanyozni akar akkor menjen le az utcara. Erre kiment a lepcsohazba es az ajtonk elott bagzott amit persze behozott a szel. A baratnom megkerte, hogy ha ezt ennyire nem jepes tiszteletben tartani, akkor tavozzon. Azota sertodes van, hogy mi miert nem tudjuk elviselni a bagofustot egy oregembertol.


Most oszinten, kinek volt igaza?



2019. máj. 26. 13:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Alkalmi dohányosként is kórosan rettegek a beltéri cigifüsttől, szívni szeretem ha úgy adódik, de a ruhámban, a kanapémban, a lábasomban nem szeretem szagolni. Én se cigizek bent, nálam se lehet az ablakon kihajolva füstölni, sőt, másnál is kimegyek a lakásból, akkor is ha ő dohányzik bent. Eszembe nem jutna nemdohányzók lakásában rágyújtani, abszolút nektek adok igazat, ha a papa bagózni akar, akkor lesz szíves odamenni ahol titeket nem zavar.
2019. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!