Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti házassági évfordulóra...

Ti házassági évfordulóra szoktatok a szüleiteknek ajándékot adni?

Figyelt kérdés
A szüleimnek 45., a férjem szüleinek 50. házassági évfordulójuk lesz. Én gondoltam, kéne valami, de a férjem szerint ez az ő ünnepük.
2019. jún. 26. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Nem is szeretik, ha köszöntve vannak, ezt ők a saját közös ünnepüknek érzik,.
2019. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Én sem szoktam a szüleimnek, ez az ő ünnepük, én nem is foglalkozom vele.
2019. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy vicces, de nem emlékszem, hogy korábban adtam-e. A férjem családja finoman szólva nem ünneplős.
2019. jún. 26. 14:20
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Az 50 tényleg kerek és én adnék valamit a saját helyzetemben, de írtad hogy ők nem ünneplősek. Nem ismerjük a családodat, gondolom mindenkinek mások az ajándékozási szokásai, meg mindenki másképp is örül az ajándékoknak.

Ők a férjed szülei, ha a férjed azt mondja hogy nem kell nekik semmi, akkor valószínűleg hallgatnék rá.

2019. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem adtam és nem is adok. Ketten el szoktak menni randira és megünneplik. Ez az ő közös romantikájuk, semmi közöm hozzá.
2019. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!