Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális ez apámtól?

Mennyire normális ez apámtól?

Figyelt kérdés

A testvérem adott neki

700 euròt valamire ( nem részletezem, h mire). Végül kiderült, hogy abból a fele sem ment el arra a dolgora. Persze apám egy szòval sem adja vissza a tesómnak a megmaradt pénzt. Szerintek milyen az ilyen szülő? Nem hogy azt mondta volna neki, hogy jól van gyerekem, te kerested meg akkor tedd félre magadnak, jó jöhet még. Hanem magának eltette.


2019. aug. 7. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Aljas.

De gondolom nem most lett ilyen, mindig is ilyen volt.

Engem is anyám rendszeresen meglopott, piára kellett neki a pénz.

2019. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem is meglopott anyám anno. De elintézte, hogy amikor kiskorú voltam kiszolgáljanak piával meg cigivel így amikor piát vettem neki anno és adott rá pénzt mindig többet mondtam a kevesebbre így vissza tudtam lopni a pénzem! Csak a visszalopott pénzről sosem tudott, csak az ünnepiekről húsvét szülinap. Valamiből etetnem kellett az öcsémet
2019. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!