Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék h anyám ne túrja...

Mit tehetnék h anyám ne túrja át a cuccom, amikor csak lehet?

Figyelt kérdés

Anyum minden adandó alkalommal ha nem vagyok otthon vagy bármikor hozzáfér a cuccaimhoz átkutatja azokat.


16 éves lány vagyok, dolgozom a héten 3 napot, nem sok a keresetem de magamnak pont elég, tehát van h veszek magamnak egy egy szempillaspirált vagy bokazoknit (ezek valah mindig eltűnnek ha ő mos) hasonlókat.

Mindig megkapom h ezek biztos az ő cuccai amiket ellopkodok tőle, van h el is veszi és nem szól semmit csak akkor veszem észre ha épp használni szeretném és nincs meg.


Közben az ő és az új pasijának a szobája mindig zárva van, és sose mehetek be szinte csak ha van ott valami. Hozzátenném sose loptam semmit, ha kellett valami elkértem.


Vettem egy zárat a szobámra de megmondta h ez az ő háza, nem merjem bezárni mert leszereli a zárat.


Szóltam anyu tesójának mert vele jóban vagyok, de azt kaptam meg anyutól h túlreagálom és h a tesóját is uszítom ellene.


Nem tudom mit tehetnék. Nagyon idegesít h ezt csinálja. Elköltözni még sajnos nincs lehetőségem.



2019. aug. 15. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy szamzaras borondot es a kincseidet tarold abban.
2019. aug. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz helyzet, igazán sajnálom :(

Egyetértek az előttem lévővel. Nem kell az egész szobád bezárni, elég ha van egy titkos dobozod amin van egy lakat, abba tárold a számodra fontos holmikat. A dobozt el is rejtheted valahova a szobában.


Dr amúgy nyilván az lenne a legjobb ha anyukáddal ezt meg tudnád beszélni, hogy tartsa tiszteletben a magánszférád. Mehettek együtt is vásárolni és akkor látja ha vennél egy új holmit, ha neki is tetszik vesztek kettőt, és nem a tiéd veszi el.

2019. aug. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell oda semmi fele zaras cucc, az nagyon feltuno, mivel ez a no a komplett borondot is kepes lenne lenyulni vagy szetverni,hogy megnezze mi van benne. Az ilyen aprosagokat mint a spiral, szerintem vidd magaddal. Nekem ugyan jofej szuleim vannak, de kisebb koromban volt egy kis dobozom, amit elrejtettem a haz egy olyan reszeben, ahol senkinek eszebe nem jutott volna keresni (leginkabb baratnos levelek voltak benne). Mondjuk nem is tudtak a letezeserol, igy senki sem kereste volna.

Ha anyud tesoja kozel lakik hozzad, akkor esetleg kerd meg, hogy had alljon nala nehany holmid egy dobozban.

A szobajat azert zarja, mert valoszinuleg mar szinte raktart kepez az osszelopkodott cuccok miatt.

2019. aug. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Lehet érdemes lenne egyszer (direkt) otthagyni olyat, amiről tudod hogy mindig elviszi és mellé tenni a vételt igazoló blokkot is, valamint egy szívhezszóló levelet is mellékelni (például lezárt borítékban), beleírni minden fájdalmadat, mennyire fáj, hogy ezt teszi veled, privát szférád sem lehet, leveleidet is felbontja hiszen épp most olvassa... Beleírhatod azt is: nagyon tartasz attól, hogy az ilyen dolgok miatt a jövőben kapcsolatotok sosem lesz már a régi...
2019. aug. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyugodtan tedd mellé a blokkot, ez bizonyíték.


Nem tudom miért műveli ezt, vagy hogy képzeli.. Egyre több az ilyen undorító szülő.

2019. aug. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
93%
Egy kotont hagyj az asztal közepén.Kíváncsi lennék a reakciójára.Azt is elvenné és felhejezné a pasijának?
2019. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
De szurd ki előtte a kotont.
2019. aug. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A blokk és a levél odatűzését javaslom. Ha ez sem hat, akkor anyád tkp. a tulajdonának tekint téged, és az elidegenedésetek jó úton halad. Ez esetben költözz el mielőbb, amint tudsz!
2019. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Mondd meg neki, hogy ha nem fejezi ezt be, feljelented a rendőrségen gyermekbántalmazás miatt. Jogod van a saját cuccaidhoz, annak épségéhez, sértetlenségéhez, és a szobádhoz.


Az édesapád él? Ha igen, tőle miért nem kérsz segítséget?

2019. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 acelsziv ***** válasza:
87%

rakj hashajtót a kávéjába.

Amíg a vécén fosik addig nincs ideje a cuccaid közt turkálni

2019. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!