Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált anyukák, ti elengednéte...

Elvált anyukák, ti elengednétek így a gyereketeket az apjával?

Figyelt kérdés
Elvinné 3 napra nyaralni, hogy a 22 éves, friss jogsis barátnője vezetne (apukáét évekkel ezelőtt bevonták többszörös ittas vezetés miatt) kb. 80 km-re mennének. Én első körben nem engedtem el, így természetesen én vagyok a szemét, a pszihopata stb. A "kedves" volt anyósom is támad emiatt. A 13 éves gyerünknek mindegy, hogy megy-e vagy nem és meg is érti, hogy miért nem engedném.
2019. aug. 16. 13:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

Az elvált anyukák nagy többsége kb mindennek elhordja az apát. Szinte minden esetben agresszív alkoholista, akirol termeszetesen soha nem a gyermek vállalás előtt derült ez ki.


Ha alkesz, akkor irány a gyamhivatal, kapcsoattartas megváltoztatása erre hivatkozva, bizonyítékkal alátámasztva. Ez nyilvanvaloan nem okozhat számodra semmiféle problemat,Igaz?

2019. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Mivel nem nagyon viszi a kislányt és csak alig törődik vele, nem volt szükség a közös láthatás megszűntetésére, de nincs elvetve az "ötlet", mert azért vannak/voltak meleg helyzetek.
2019. aug. 17. 13:36
 23/29 A kérdező kommentje:
De képzeld el, jelentene problémát! Mert a volt férjem egy balhés vadállat! És mivel hál' istennek nem tart igényt rá, hogy a gyerekével legyen, csak néhányszor egy évben (de akkor nagyon), nem megyünk bele egy hosszadalmas háborúba, ami után esetleg megüthetem a bokámat, hogy finomat fejezzem ki magamat!
2019. aug. 17. 13:45
 24/29 A kérdező kommentje:
Egyébként had kérdezzem meg a károgó gyanusítgatókat! Ti kötözködni jártok ide? Olvasgatjátok a kérdéseket, kiválasztatok egyet, odaokádtok valami ocsmányságot és mentek tovább a következő kérdésre? Annyi ilyet látok. Vagy valami hasonlóan balhés apuka hozzászólásait olvashatjuk, akitől szintén óvni kell a saját gyerekét, ami dühíti?
2019. aug. 17. 13:54
 25/29 anonim ***** válasza:
17%

Na ugye, ugye, már balhés vadállat is az apuka. Milyen meglepő. Természetesen amíg q gyerek még nem szuletett, addig mintaferj volt. Oké, amíg teherbe nem estél, mert az a másik verzió. 10 év tökéletes házasság, soha egy hangos szó se, antialkoholista, a legyek se tud ártani, aztán hirtelen egy éjszaka alatt megváltozik. Jaja, így van ez.

A közös láthatas amúgy mi akar lenni?

2019. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Legyen ez a mai napi találós kérdés csak neked! Ha már így a szíveden viseled a gondomat ;)
2019. aug. 17. 14:16
 27/29 A kérdező kommentje:
És honnan veszed, hogy rendes volt?? Gyerek előtt is problémás volt, én meg hülye és fiatal és felelőtlen, hogy leálltam vele!
2019. aug. 17. 14:27
 28/29 anonim ***** válasza:
11%
Ah, értem. Na, ez az első, hogy valakimezt bevallás. Nos, akkor csak magadat hibaztathatod, hogy ennyi eszed volt
2019. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem mondod! Hogy te milyen okos vagy! Ha te nem vagy itt a kommenteddel, erre sose jövök rá!
2019. aug. 17. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!